I Love You More (2023)

klaauddio
Updated Říjen 29, 2023
 
8.4 (4)
879 1 4 0
I love you more
I love you more
I love you more
I LOVE YOU MORE - OFFICIAL INTERNATIONAL TRAILER
I love you more

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
93 minut
Původní znění
Hrají
Don Shala, Shengyl Ismaili, Luan Jaha, Zana Berisha
Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Tagy

Ben je zamilovaný do Lea, se kterým si už rok píše. Když se blíží okamžik jejich setkání, Benova máma všem oznámí, že se budou stěhovat do USA.

Uživatelské recenze

4 reviews
Celkové hodnocení
 
8.4
Příběh
 
7.5(4)
Herecké výkony
 
9.0(4)
Zvuk
 
8.8(4)
Zpracování
 
8.5(4)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Jsem hodně překvapen, že film z těchto zemí je dle mě tak kvalitní, čekal jsem nějakou slabotu, na IMDb zase tak slavné hodnocení nemá.
Sice příběh pro mě ta trošku na vážkách, ale celkově hodně dobré, zapamatovatelné.
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Krásna snímka a plne súhlasím s popisom od petr12. Snívanie a písanie si, telefonovanie, zaľúbenie sa do človeka, ktorého ešte nevidel, ale komunikácia s ním prehlbuje city. Túžba po osobnom stretnutí je ohrozená odchodom do Ameriky. Podarí sa im stretnúť? Neprezradím, len to, že pocity mladého človeka, sny a realitu zachytili v tejto snímke nádherne i jeho citlivú dušu. Pár krát som sa stratila v deji " Je to sen či realita"? Taká je však i duša mladého človeka (a vlastne nielen mladého, ale zaľúbeného). Oslovili ma krásne zábery na domov, záhradu, prírodu, ľudí. Príbeh je inšpirovaný skutočným životom, to v ňom aj vnímať a vzťah matka a syn alebo jeden zaľúbený mladík a druhý, keď jeden z nich povie I Love You more - nemám slov. Odporúčam si túto snímku pozrieť. Hudba to krásne doladí a možno vás ponesie vo vašich spomienkach a snoch do minulosti a niekoho možno do prítomnosti či budúcnosti.
Celkové hodnocení
 
5.3
Příběh
 
3.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
5.0
Jednoznačným kladem tohoto filmu je krásné prostředí. Herci v pohodě, kamera i zvuk taktéž. To, co už poněkud pokulhává, je samotný děj. Režisér sice uvádí, že ve filmu je zobrazena jeho přímá zkušenost, ale nikde není sděleno časové zasazení. A jestli (dle jeho slov) má film poskytnout dnešní mládeži náhled na to, jaké je to být gayem, beru to jako aktuální. Pak mi ale moc nesedí postava maturujícího Bena, který má sice Internet k dispozici, ale svoji naivitou připomíná spíš někoho ze základky. Jasně, naivita k dospívání patří, ale tady mi to přišlo nějak divné. Obdobně Leo, který je ochotný ujet takovou vzdálenost kvůli něčemu, co mohl mít "za bukem"? Z filmu mám pocit, že gay teenager by se radši s nikým seznamovat neměl a že jediný, kdo ho má opravdu rád, je jeho rodina. Nicméně to je dojem někoho žijícího jinak a jinde. Film je určen teenagerům v Kosovu, důležité tedy je, jak se bude líbit jim.
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Nádherné vyobrazení čisté duše ukryté v éterickém chlapci, který poznává úskalí gay života a první lásky.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.