Podrobnosti recenze

9.1 10 10
Pit Babe
Filmobanka
Nioba
Nioba
Listopad 18, 2023 11872
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
9.0
Úvodní epizody, které se odehrávají na pozadí automobilových závodů jsou naprosto dokonalé. Má to originální příběh, šílené tempo, a Pavlovo herectví je tak okouzlující... Hodně se mě líbil všudypřítomný dotěrný Charlie. Ta postava se mě líbila od začátku až do úplného konce. V polovině seriálu začíná do příběhu prolínat kriminální zápletka, která tempo a roztomilost úvodních epizod poněkud narušuje. Závěr seriálu je hodně vyhrocený a uspěchaný, a mám pocit, jako kdyby nebylo vše dovyprávěno. Ale i tak jsem si seriál velmi užil, a to nejen díky hlavnímu páru Babe/Charlie, ale i díky v pozdějších epizodách dominujícímu páru Alan/Jeff. Četné, a skvěle ztvárněné intimní scény obou hlavních párů jsou třešničkou na dortu.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.