Pit Babe (2023)

Nioba
Updated Duben 10, 2024
 
9.1 (10)
11507 2 21 26
Pit Babe
Pit Babe
Pit Babe
Pit Babe
Pit Babe
Pit Babe
Pit Babe
Pit Babe
Pit Babe
Pit Babe
Pit Babe
Pit Babe
Pit Babe
Pit Babe
Pit Babe
Pit Babe
Pit Babe
Pit Babe
Pit Babe
Pit Babe
Pit Babe The Series Let's Go!  Let's Go!  Let's Go!!  [Official Trailer]
PIT BABE The Series by CHANGE2561 COMING SOON [Ver.Pilot]
Pit Babe

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
1 séria, 13 dielov, 49 minut
Původní znění
Hrají
Pavel Naret Promphaopun, Pooh Krittin Kitjaruwannakul, Nut Supanut Lourhaphanich, Sailub Hemmawich Kwanamphaiphan, Pon Thanapon Aiemkumchai, Ping Obrnithi Leelavetchabutr, Garfield Pantach Kankham

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Charlie chce byť pretekárom, ale nemá vlastné pretekárske auto. Jediným riešením, s ktorým prichádza, je uzavrieť bizarnú dohodu s kráľom pretekárskej dráhy Babe, prezývaným Pit Babe. Ešte podivnejšie je, že Babe súhlasí s tým, že pomôže Charliemu realizovať jeho sen.

Uživatelské recenze

10 reviews
9-10 hvězdiček
 
70%
7-9 hvězdiček
 
30%
5-7 hvězdiček
 
0%
3-5 hvězdiček
 
0%
1-3 hvězdiček
 
0%
Celkové hodnocení
 
9.1
Příběh
 
8.2(10)
Herecké výkony
 
9.7(10)
Zvuk
 
9.7(10)
Zpracování
 
8.7(10)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Březen 29, 2024)
Celkové hodnocení
 
8.3
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
7.0
Charlie tušila som, že "tichá voda brehy myje, dodal príbehu správnu šťavu. Jeho intímne scény s Pit Babeom mali príjemný hudobný podmaz a chémia medzi hercami bola šteklivo vzrušujúca. Mňa si však získali Pete a Kenta - tak som si priala viacej scén medzi nimi. Často ma chytia za srdce práve "vedľajšie" postavy. Sympatický mi bol aj starec Alan a jeho konanie i obchádzanie si Jeffa (pri ňom som tak na vážkach či mi je sympatický, či nie občas mi príde akoby zadržiaval dych a nedýcha, mal však zaujímavú rolu a spoločné pasáže s Charliem a čo riešili, to sa mi páčilo). Celkovo s prvým dielom som možno čakala viac akcie, vzrúša, našliapli však fajn tému. Tony, exot jeden, sympatický herec (S Vorarit Vaijairanai), ktorému napíšem to írečito sedela táto rola ako "riť na šerbel" - zvládol ju vierohodne. Pár scén by som v tejto sérií skrátila a niektorým postavám pridala. Možno, keby vyšli trochu z vyleštených búnd a kombinéz... Niektorým scénam som veľmi neverila a javili sa mi ako "hrané". Celkovo odporúčam mrknúť si.
Celkové hodnocení
 
9.3
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
9.0
Přemýšlel jsem, co napsat, když jsem dokoukal poslední díl. Začal jsem přemýšlet, co mě vlastně u seriálu udrželo až do konce. Takže, děj to asi nebyl, protože ten z mého hlediska spíš klesal, než by gradoval. Vytrácelo se z něj to, co zaujalo hned zpočátku. Rychlá auta, garáže, benzín a prostředí závodů. Ke konci to už byly jen epizodní záběry. Ale...určitě pro mě byl vynikající výběr herců. Typy, vzhled a hlavně to, jak každý z nich zahrál svou roli. Opravdu krásné erotické i psychologické scény. Za mě top postavy byly Kenta, Way a Jeff. Ale i Babe byl skvěle zahraný. Takže nakonec z očekávané bomby to byl dobrý seriál a stojí za to se na něj podívat.
Celkové hodnocení
 
8.8
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
9.0
Vizuálně a akusticky naprostá pecka. Taková sbírka krásných kluků se hned tak nevidí. Z jednotlivých postav mě nejvíc zaujali Charlie, Way, Kenta. Takové rozporuplné postavy, se zajímavým příběhem. I když u Charlieho jakoby kus příběhu chyběl. Way i Kenta od začátku téměř do konce skvěle udělané postavy, herecky i koncepčně. Charlie takový neviňátko vůbec nevinný. Dostal mě tím jak vypadá, tím co a jak hraje a především jeho hlas a tón hlasu, jakým mluví.
Hodně se mi líbí celkově ta akustika fantastická. Jak ty rozhovory, tak i ty hudební podkresy a namixovaná muzika, plus do toho ty motory a vše kolem.

I když mě žánr nijak zvlášť koncepčně nezaujal, tato míra omegaverze mi docela vyhovuje. Tak jak to je postaveno v seriálu jsem ochotna nejen pobrat, ale i si užít. Muchlovací scény jsou opravdu hezký, ani málo, ani moc. Žádný upejpání a zároveň pořád dost prostoru pro fantasii.
Nicméně příběh a jeho rovnováha… k dokonalosti čím dál víc něco chybí. Dlouho mi to nevadilo, protože během úvodních titulků vypínám mozek a jen se kochám, ale s posledními díly se logika vytrácela okatěji, a i dobře nahozená zápletka s obchodováním s lidmi jde drobátko do háje. Čekala jsem nějakou pointu, proč se Charlie nechal na začátku tak lacině slovit, ale naznačený záměr z jeho strany vyšuměl do ztracena. A takových nedotažených sekvencí tam bylo víc.

Ale i tak je to jeden z těch báječných seriálů, který se mi prostě chtějí líbit a vážně mě bavilo se na něj koukat
Celkové hodnocení
 
9.5
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
9.0
PitBabe je rozhodně originální a zajímavý příběh, plný krásných můžu, závodních aut a lásky, ať už opětované, neopětované, skryté, bratrské či slepé.
Ze začátku jsem měla strach z omegaverse tématu, ale pro samotný příběh jsou alfy a enigmy stěžejní, bez nich seriál nefungoval. A nefungoval by ani bez hlavní dvojice Babe - Charlie (v tomto případě "konečně" CharlieBabe), oba herci zahráli všechny scény tak krásně, něžně a opravdově, že jen díky ním je celý seriál tak chytlavý a zábavný.
Jak už zde bylo řečeno nějaké ty mouchy to mělo, především poslední díl se neobešel bez melodrama a uspěchanosti, ale myslím, že není potřeba je znovu vypisovat.
Já jsem se báječně bavila, rozhodně se podívám na roztomilouše Charlieho znovu.
Celkové hodnocení
 
7.8
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
7.0
Počátek ve stylu "Rychle a zběsile" okamžitě upoutal moji pozornost a vyloženě mě pohltil. Rychlá auta, ženy, tedy v tomto případě mladí muži, v čele s Pavlem a sex. Byly znát hodně vysoké ambice a zapálení týmu pro společnou věc. Místo udržování tempa, gradování by celý projekt odpálil na oběžnou dráhu, došlo k zatáhnutí ruční brzdy a přemístění ze závodního okruhu do běžného městského provozu. Začali vařit polévku ve stylu pejska s kočičkou. Všemu nasadil pomyslnou korunu samotný závěr. Sice spolu oba (3) páry jistě žily spokojeně do smrti, ale na mém jazyku i tak zůstala určitá pachuť. Škoda.
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
9.0
Úvodní epizody, které se odehrávají na pozadí automobilových závodů jsou naprosto dokonalé. Má to originální příběh, šílené tempo, a Pavlovo herectví je tak okouzlující... Hodně se mě líbil všudypřítomný dotěrný Charlie. Ta postava se mě líbila od začátku až do úplného konce. V polovině seriálu začíná do příběhu prolínat kriminální zápletka, která tempo a roztomilost úvodních epizod poněkud narušuje. Závěr seriálu je hodně vyhrocený a uspěchaný, a mám pocit, jako kdyby nebylo vše dovyprávěno. Ale i tak jsem si seriál velmi užil, a to nejen díky hlavnímu páru Babe/Charlie, ale i díky v pozdějších epizodách dominujícímu páru Alan/Jeff. Četné, a skvěle ztvárněné intimní scény obou hlavních párů jsou třešničkou na dortu.
(Upraven: Únor 17, 2024)
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
8.0
Seriál ze závodnického prostředí začal ve velkém stylu a po chvíli mi i přestalo vadit, že celý tým mechaniků a všichni ostatní kolem jsou kluci co mají rádi kluky a vždy byli vystajlováni do podoby hezounků z plakátu, čistí jak sněhurky, bez umaštění a kapky kolomazu na montérkách. Pavel to jistil, zmužněl a herecky vyspěl. Charliemu jsem zezačátku nevěřil, ne herecky, ale jako postavě (podezříval jsem ho z leváren vůči objektu jeho touhy, ale nebylo tomu tak a moc se mu na můj vkus "vtíral" do přízně). Musím ale uznat, že intimní hrátky byly zcela precizně vypilovány a všichni zúčastnění do toho dali maximum, poprvé po dlouhé době jsem viděl v BL líbat dva mladé muže s naprostosto dokonalým hereckým provedením, žádné ryby, panáci, figuríny, štítivky, nahnuté postavy. Vůbec výběr herců byl excelentní a svých postav se zhostili suprově, Pete supersympoš i ušáček Kenta, i když to byla záporná postava. Za herectví nejraději za jedenáct a za hudbu za deset.
Celé se to ale v průběhu dalších dílů řítilo do mystična, příběh se začal zamotávat a mnohdy mi to začalo připadat jako absurdní guláš pomateného scénáře s prodáváním dětí (co s těmi dětmi noví "majitelé" dělali?), scény zdrhnutí a únosů a pall mall všeho na mě vybafl ve dvanácté epizodě, když unesli Jeffa (snad byl vybaven smyslem "vidět dopředu v čase" ?). Kromě scénáře pokulhávalo i zpracování (ve dvou posledních epizodách minimálně tři střihy prozrazující nesprávně navazující scény (Way-Babe, Kenta-Tony, Alan-Jeff). Příbeh jako knihu jsem nečetl, nevyhledávám to a pak nejsem zklamán, že seriálový projekt byl natočen jinak, je to pro mě samostatná jednotka, a i když seriál nebude na úplné špici v celosvětovém hodnocení BL seriálů, tak u mě bude na špici v zapamatovatelnosti, ti kluci mi budou chybět, howgh ...
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Serial byl dokonaly,vyber hercu se jim moc povedl.Z pribehu o alfach a omegach mam sice gulas,smt waye je smutna,mohly ho nechat prezit,ale i presto se mi moc libil.
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Tohle je po dlouhé době seriál který se mi dostal hluboko pod kůži. Všem role sedla úplně na míru. Pavel je pro mě pan herec. Neuvěřitelně zahrané, věřila jsem mu naprosto vše (hysterce naší🙂), ty emoce i to jeho rozčilování. A Pooh mu byl i přes jeho nízký věk skvělým partnerem. Chemie mezi nima fungovala na výbornou. Téma příběhu mě též zaujalo a bavilo. Určitě jsem to neviděla naposledy a budu se k němu často vracet☺️. Určitě doporučuji, stojí to za to
(Upraven: Únor 10, 2024)
Celkové hodnocení
 
9.3
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
9.0
Těšila jsem se na seriál o závodnících, mám ráda automobilové závody. Nevěděla jsem úplně co mám čekat od Omegaverse tématu, protože to moc neprožívám, ale bylo to tady zahrnuto do děje naprosto v pohodě a také to bylo díky tomu mnohem zajímavější s jejich mimořádnými schopnostmi. A nevadilo by mi ani, kdyby toto téma bylo zahrnuto i o něco víc. Celý tento projekt byl pro mě výjimečný, už od začátku, kdy vybrali herce a ti prošli cestou ke svým rolím, kterou jsme mohli sledovat až přes unikátní téma v seriálu, který byl úplně bez žen a zabýval se dost závažnými problémy. Místy je to opravdu drsné. Tony jako záporák odvádí až moc dobrou práci. Příběh nebyl dokonalý, ale to pro mě naprosto zachraňovali herci. Původně jsem se těšila na Pavla, Nuta a Michaela, které už jsem znala, ale nakonec si mě získalo všech 12. Předváděli ve svých rolích opravdu dobré výkony. Jako postava mě nejvíce zaujal Way a že ho hrál Nut to jenom ještě víc zpříjemnilo. Pavel byl super, hodně se herecky posunul a za mě musím vyzdvihnout i intimní scény, pro mě hlavně Alana a Jeffa, ty se povedly. Co ještě na tomto seriálu miluju jsou písničky, úvodní píseň je naprostá bomba a ani se nezmiňuju o choreografii k ní. A všechny vydávané písničky k postavám v průběhu příběhu byly super a vážně mě to takto bavilo. Já se s kluky ještě určitě neloučím, myslím, že se k tomuto seriálu párkrát vrátím, prostě je pro mě něčím výjimečný a za mě určitě doporučuju vidět.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.