Podrobnosti recenze

8.3 3 10
(Upraven: Březen 22, 2024)
Celkové hodnocení
 
9.3
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Na film jsem se díval s českým dabingem a jsem zvyklý na to, že tyto bytosti mluví mužskými hlasy, což možná divákovi neznalému bude činit problém a vážím si též ocenění režiséra filmu na filmových festivalech. Dříve jsem tuto množinu lidiček nevyhledával, ale postupně jsem si zvykl, a to především díky soutěžím Drag Race a jsem s to proniknout do jejich chápání žití, do jejich rozpolceného nitra. Cookie Kunty alias Kanaďana Romaina Ecka, který se účastnil druhé série Drag Race France, jsem poznal okamžitě a že je to nadprůměrný herec, který svou roli zvládl bezvadně, je bonus navíc. Úplně mě ale dostal Pablo Pauly, který roli Baptiste zvládl bravurně, přesvědčivě, kromě toho vidět líbat jiného muže ve filmu tak přirozeně se jen tak nevidí. Celkově velká spokojenost, i když film je pro velkou část diváků kontroverzní ...

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.