Podrobnosti recenze

9.1 10 10
Pit Babe
Filmobanka
Nioba
Nioba
Listopad 18, 2023 11858
(Upraven: Březen 29, 2024)
Celkové hodnocení
 
8.3
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
7.0
Charlie tušila som, že "tichá voda brehy myje, dodal príbehu správnu šťavu. Jeho intímne scény s Pit Babeom mali príjemný hudobný podmaz a chémia medzi hercami bola šteklivo vzrušujúca. Mňa si však získali Pete a Kenta - tak som si priala viacej scén medzi nimi. Často ma chytia za srdce práve "vedľajšie" postavy. Sympatický mi bol aj starec Alan a jeho konanie i obchádzanie si Jeffa (pri ňom som tak na vážkach či mi je sympatický, či nie občas mi príde akoby zadržiaval dych a nedýcha, mal však zaujímavú rolu a spoločné pasáže s Charliem a čo riešili, to sa mi páčilo). Celkovo s prvým dielom som možno čakala viac akcie, vzrúša, našliapli však fajn tému. Tony, exot jeden, sympatický herec (S Vorarit Vaijairanai), ktorému napíšem to írečito sedela táto rola ako "riť na šerbel" - zvládol ju vierohodne. Pár scén by som v tejto sérií skrátila a niektorým postavám pridala. Možno, keby vyšli trochu z vyleštených búnd a kombinéz... Niektorým scénam som veľmi neverila a javili sa mi ako "hrané". Celkovo odporúčam mrknúť si.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.