Podrobnosti recenze

9.6 4 10
Jazz for Two
Filmobanka
Nioba
Nioba
Březen 27, 2024 2647
Celkové hodnocení
 
8.8
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Tak toto bolo naozaj dobré. Kórejské BLká pre mňa nie vždy vypália dobre, no toto som si naozaj užila. Príbeh spočiatku pôsobil tak... obyčajne, ale veľmi rýchlo nabral na obrátkach. Všetky štyri hlavné postavy boli naozaj zaujímavé. Milujem ich chémiu v podobe partnerských aj priateľských vzťahov, pretože sa k sebe naozaj hodia. Stretla som sa s názormi, že herecké výkony mohli byť lepší, ale mne sa páčili také aké boli. Priznávam, pri niektorých scénach som iba krútila očami, ale to nebola ich chyba. Pôsobilo to tak, že niektoré scény jednoducho neboli vo finálnej verzii, ale to je len môj názor. Naoko jednoduchý príbeh v sebe ukrýval hlboké posolstvo. Niektorí ho prirovnali k seriálu The eighth sense a chápem prečo, pretože tie podobnosti tam naozaj sú. Príbeh ako taký sa ale líši a aj napriek istým zhodám ponúka úplne iný zážitok. Po dopozeraní som si prečítala manhwu, podľa ktorej to bolo natočené a myslím, že seriál sa mi páčil viac. Chcelo mi to viac scén s vedľajším párom, ale inak bolo seriálové spracovanie omnoho lepšie.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.