Jazz for Two (2024)

Nioba
Updated Duben 11, 2024
 
10.0 (1)
1962 0 6 12
Jazz for Two
Jazz for Two
Jazz for Two
Jazz for Two
Jazz for Two
Jazz for Two

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
1 séria, 8 dielov, 30 minut
Původní znění
Hrají
Ji Ho Geun, Kim Jin Kwon, Song Han Gyeom, Kim Jung Ha, Byun Sung Tae, Ko Jae Hyun

Přeloženo

Přeložil
Info
postupně překládá porcellus (CZ) a Babsi (SK)

Tagy

Han Tae Yi stratil vôľu žiť po smrti svojho staršieho brata, ktorý bol geniálnym jazzovým klaviristom. Do školy, kde študuje Tae Yi, prestúpi nový študent Yoon Se Heon, ktorý hrá jazz. Yoon Se Heon pripomína Tae Yi-ovi jeho brata od prvého dňa a lezie mu na nervy. Se Heon má tiež podozrenie, že Tae Yi má vzťah s jeho kamarátom Seo Do Yoon-om. Se Heon túži slobodne hrať jazz a uniknúť svojmu prísnemu otcovi, ktorý je profesor klasickej hudby. Tae Yi, ktorý sa chce všetkého vzdať, bol pridelený do rovnakej skupiny na spoločné hodnotenie výkonu. Keď spolu cvičia, zistia, že si navzájom rozvíjajú zložité emócie. Avšak práve vo chvíli, keď sa ich vzťah začína prehlbovať, Song Joo Ha, starší študent, ktorý bol čiastočne suspendovaný zo školy, sa vracia späť a jeho prítomnosť začína komplikovať veci medzi Tae Yi-om a Se Heon-om.

Uživatelské recenze

1 review
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0(1)
Herecké výkony
 
10.0(1)
Zvuk
 
10.0(1)
Zpracování
 
10.0(1)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Duben 11, 2024)
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Jazz for Two je seriál od producenta A Shoulder To Cry On. I na korejské poměry to má hodně vyzrálý scénář, kde nám tvůrci vyprávějí příběh o hodně křehkém vztahu dvou mladých lidí. Děj neustále balancuje na hraně, jak je to celé tak moc křehké, tak moc intimní, často smutné, ale přitom
tak silné. A tak nepředvídatelné! Je to osmidílná romance zobrazující příběh dvou středoškolských studentů, kteří bojují se svým vyhořením a agónií. Jeden kvůli smrti svého bratra, druhý kvůli tlakům a nepochopení od své rodiny. Nacházejí sami sebe prostřednictvím lásky a hudby. Kluci v hlavních rolích jsou úžasní a talentovaní. Jinkwona můžeme znát z korejské popové skupiny NewKidd, nebo ze seriálu To My Star. Naopak pro Hogeuna tohle byla jeho vůbec první role. Pro mě je tohle jedna z nejlepších korejských sérií vůbec.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.