Podrobnosti recenze

5.3 4 10
(Upraven: Únor 16, 2015)
Celkové hodnocení
 
1.5
Příběh
 
3.0
Herecké výkony
 
1.0
Zvuk
 
1.0
Zpracování
 
1.0
Předně... kliše od první věty po poslední slovo. Pokud tuto agitku (nedivil bych se, kdyby to natočili za finanční podpory EU) tvůrci zamýšleli jako komedii, tak si řikám, že mně toto někdo pustit v tamní kultuře, tak svůj outing neudělám ještě další 2 životy po té. Pokud by to mysleli jako drama, které má v člověku něčím pohnout, tak tohle mě k slzám určitě nepřimělo (třeba korejce ano). Zřejmě se na tyto filmy dívám pořád očima západního evropana. Stejné problémy řeší každá kultura více méně podobné, jak je z filmu patrno, ale takové zpracování by snad mohla žvejknout jen liberální společnost západního typu, která už dokáže jakštakš rozlišit, co je odpad a co zrno, ale tyto hysterické výlevy, být korejcem, bych asi fakt nedal.

No... doporučení asi ode mě zdejší komunita neočekává a, světe div se, neplete se :-). Tady tedy tvůrci šlápli vedle. Než věnovat čas tomuhle, raději se podívejte na 20 let starý Ang Leeho film "Svatební hostina".

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.