Drag Race Germany (2023)

jiri.twist
Updated Listopad 23, 2023
 
7.5 (1)
1023 2 15 0
Drag Race Germany
Drag Race Germany
Drag Race Germany
Drag Race Germany
Drag Race Germany
Drag Race Germany
Drag Race Germany
Drag Race Germany
Drag Race Germany
Drag Race Germany
Drag Race Germany
Drag Race Germany
Drag Race Germany
Drag Race Germany
Category is: Signature Drag | Drag Race Germany
Drag Race Germany Trailer 🇩🇪
Drag Race Germany

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
1 série, 12 epizod, 60 minut
Původní znění
Hrají
Pandora Nox, Metamorkid, Yvonne Nightstand, Kelly Heelton, Loreley Rivers, Victoria Shakespears, Nikita Vegaz,Tessa Testicle, LéLé Cocoon, The Only Naomy, Barbie Q, P Barbie Breakout, P Gianni Jovanovic, P Dianne Brill

Sekce a rozdělení filmů

Téma
Míra Gay obsahu
Lokalizace

Tagy

Drag Race Germany je německá reality show (soutěžní série), založená na původní americké sérii RuPaul's Drag Race. Seriál se vysílal na MTV a Paramount+ v Německu, Rakousku a Švýcarsku a na WOW Presents Plus na mezinárodní bázi.

Uživatelské recenze

1 review
Celkové hodnocení
 
7.5
Příběh
 
2.0(1)
Herecké výkony
 
10.0(1)
Zvuk
 
9.0(1)
Zpracování
 
9.0(1)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Listopad 23, 2023)
Celkové hodnocení
 
7.5
Příběh
 
2.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Na německou verzi jsem zezačátku neměl ani chuť, v průběhu mě ale soutěž nadchla, aby po závěrečném finále mě naštvala, koho zvolili porotci za vítěze. Ne, že bych měl něco proti první cis ženě AFAB jako vítězky (v historii těchto soutěží, a že jich již bylo, je asi třetí zůčastněnou cis ženou), ale že v té genderové identitě je už doslova chaos a ještě větší, kdo by vlastně v těchto soutěžích měl soutěžit, když smyslem je hlavně travesty. Zřejmě cis žena lesbického zaměření může dělat travesty, ale potom pro mě celá soutěž jaksi postrádá smysl, protože já si vždy myslel, že to je soutěž pro muže AMAB.
Německá verze byla ale netypická a zajímavá i z jiného pohledu. Například i tím, že z jedenácti soutěžícíh bylo pravých Němců jen pět, v těch šesti zbývajích byli sice ještě dva Němci, ale původně jeden z Brazílie a druhý z Bolívie. Zajímaví byli oba soutěžící ze Švýcarska, ne tím, že by měli potenciál dostat se do finále, ale jak se neustále rvali s odřenýma ušima o postup, v tom mě zaujala Tessa a i tím, že byla totální originál, zatímco Victoria (Švýcar, původně ale z Brazílie) byla postavou krásná, ale pořád jaksi stejná Britney, nicméně ostatní soutěžící ji zvolili, asi po právu, za MIss Darling. Z pravých Němců mě zaujali dva: Lolerey a Yvonne a především brazilský černý Němec Kelly Heelton svou nezměrnou lidskostí a i tím, že i když byl ze všech nejstarší, nebylo to výkonostně znát, ba mnohdy naopak.
Ve finále pro mě byl jednoznačně nejlepší Rakušan Metamorkid, naprosto všestranný a vtipný. Takže suma sumárum, v německé soutěži to natřeli Němcům oba Vídeňáci (vítězka Pandora, dle mě jednostranná gymnastka, trošku namachrovaná lesba a ten, kdo dle mě měl zvítězit - Metamorkid).
Z poroty mě zaujal rom Gianni, jeho příjmení věstí nějaký balkánský původ a byl opravdovým zpestřením i tím, jak se dokáže oblékat jako muž (kromě finále) a vždy jsem se na něj těšil. Hodnocení u mě ovlivnilo rozčarování kvůli vítězi a jak to vlastně tedy všechno je s tím pojmem travesty (příběh).

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.