Get Lucky (2019)

karcikarel
Updated Duben 02, 2021
 
3.6 (2)
1672 1 3 2

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
90 minut
Původní znění
Hrají
Palina Rojinski, Moritz Jahn, Jascha Baum, Bjarne Meisel, Benny O. Arthur, Luissa Cara Hansen, Emma-Katharina Suthe, Rieke Seja, Lilly Terzic, Richard Kreutz, Benno Fürmann

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Srpen 02, 2020
Přeložil

Tagy

Komedie o šesti dospívajících, kteří tráví léto na ostrově a zažívají svoji první lásku, první sex a všechny komplikace s ním spojené.

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
3.6
Příběh
 
2.5(2)
Herecké výkony
 
4.0(2)
Zvuk
 
4.5(2)
Zpracování
 
3.5(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Srpen 03, 2020)
Celkové hodnocení
 
4.0
Příběh
 
2.0
Herecké výkony
 
4.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
5.0
Trefně vzpomíná v předchozí recenzi Zdeněk na dávnější hrozen německých filmů na téma "kluci/holky to chtěj taky". Get Lucky je ale mnohem výpravnější a nákladnější, edukativní záměr je daleko zjevnější. Obhroublý obšourný humor je bohužel těm filmům - minulým i současnému - společný.

Potěší, že v Get Lucky je gay součástí HT party a prožívá svá "poprvé" spolu s ní úplně přirozeně, rovnocenně. A že mezi plavými Germánčaty se vyskytují i děti jiných etnicit a prožívají všechno stejně, jako ostatní, rovněž naprosto přirozeně, rovnocenně. Obojí bez upachtěně konstruovaných příležitostí pro korektnickou agitku.

Kdo vydrží celé závěrečné titulky, užasne, kolik společností a kolik desítek osob se na výrobě podílelo. Mihne se i německá veřejnoprávní televize ZDF, a je jasné, že film, i když prošel distribucí a byl vydán na médiích, bude především potravou pro veřejnoprávní TV vysílání, a že lidé z filmařské branže dokáží v Německu takovou příležitost vytěžit naplno.

Nad výtvory typu Get Lucky nelze nevzpomenout na jiný německý teenagerovský film, na Letní bouři. I ta byla sice poznamenána zemitým německým humorem, přesto z ní bylo cítit závany stříbrného větru (milovníci Šrámka ten příměr snad přežijí) a gay diváky hodně oslovila. Z Get Lucky je cítit spíš zvětralé pivko a laciný šnaps.
Celkové hodnocení
 
3.3
Příběh
 
3.0
Herecké výkony
 
4.0
Zvuk
 
4.0
Zpracování
 
2.0
Film je podle mne slabším odvarem skoro dvacet let staré německé komedie Kluci to chtěj taky a pořád. Moc nevěřím tomu, že dnešní pubertáci se chovají tak, jak nabídl scénář filmu.Gay obsah 20 procent odpovídá jednomu
polibku dvou kluků. Je spousta fimů, které nabízí téma hledání sexuality u teenagerů, některé i velmi vtipně. V této komedii se to ale příliš nepovedlo.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.