Hard Love Mission (2022)

petr12
Updated Září 15, 2023
 
4.7 (3)
812 0 2 0

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
1 série, 7 dílů, 27 minut
Původní znění
Hrají
Pete Jukkapong Paohom, Tonliew Ruttasart Chimkul, Jaja Jinjutha Siripheng, Nut Nattapong Prompinit

Sekce a rozdělení filmů

Téma
Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Info
myskalik-preklady.webnode.cz

Tagy

Yoshi s Ampere se vydali na Ko Samet, aby přesvědčili populárního Puttera k poskytnutí rozhovoru.

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
4.7
Příběh
 
4.7(3)
Herecké výkony
 
5.0(3)
Zvuk
 
4.7(3)
Zpracování
 
4.3(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
4.8
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
4.0
Příběh byl pěkný,ale něco tomu chybělo
Celkové hodnocení
 
5.3
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
5.0
Bylo to takové neslané nemastné, něco tomu chybělo ,nevím zda to bylo malým rozpočtem nebo málo zkušeností jak herců tak režie. Příběh nebyl vysloveně špatný, ale určitě by snesl lepší zpracování, co jsem ocenila bylo nevkládání reklam limonád, kosmetiky atd... do příběhu, to se často nevidí, příjemná byla i hudba a písně.
(Upraven: Prosinec 18, 2022)
Celkové hodnocení
 
4.0
Příběh
 
4.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
3.0
Zpracování
 
4.0
Koncept natáčení v hotelovém areálu a jeho blízkém okolí je typický pro low cost produkci. Při správném výběru může pomoci po vizuální stránce. Nejvíce informací získáváme zrakem. I proto je důležité volit vhodné herce. Ne každého má však kamera ráda. Zde si především představitele Puttera, tzv. zaklínače hadů, vyloženě vychutnala a vlastně i jeho parťáka Yoshiho, který se ji přímo bál. Holky, ale i "holka" tahaly za delší konec provazu a snažily se vylepšit dojem z tohoto projektu, který by potřeboval 'vytunit" i po scenáristické stránce.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.