HellBent (2004)

Everet
Updated Srpen 25, 2023
 
3.8 (4)
2993 1 4 1
HellBent
HellBent
HellBent
Hellbent (2004) Official Trailer
 • Popis souboru
  Velikost
  Typ
  Stažení
 • HellBent.srt
  Sedí na verzi s 616774144 bytes i s 733149184 bytes, Česky., 733149184b
  51 KB
  srt
  107
HellBent (2004)

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
85 minut
Původní znění
Hrají
Dylan Fergus, Bryan Kirkwood, Hank Harris, Andrew Levitas, Matt Phillips

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Leden 20, 2010
Přeložil

Tagy

Dva homosexuální milenci jsou v lese zabiti tajemným vrahem se srpem. Případu se ujímá mladý detektiv, jež pátrá zprvu v místním gay clubu. Zde se seznámí s místní smetánkou, s pomocí níž chce vraha vylákat. Akce se však nezdaří, a od té doby je mu vrah neustále nablízku a likviduje vše okolo něj.

Uživatelské recenze

4 reviews
Celkové hodnocení
 
3.8
Příběh
 
3.3(4)
Herecké výkony
 
3.8(4)
Zvuk
 
4.3(4)
Zpracování
 
3.8(4)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
3.3
Příběh
 
2.0
Herecké výkony
 
4.0
Zvuk
 
4.0
Zpracování
 
3.0
Opravdu béčkový film a toto téma nemusím, takže jen jednou a dost, ale … na druhou stranu ve filmu vystupuje řada opravdu sexy samců, jako v málokterém jiném filmu, takže přes tu vraždící „hrůzu“ mi snímek nabídl velmi pěkné zpestření …
Celkové hodnocení
 
1.5
Příběh
 
2.0
Herecké výkony
 
1.0
Zvuk
 
2.0
Zpracování
 
1.0
Nápad natočit slasher, ve kterém jsou oběťmi gayové namísto slečen, nebyl vůbec špatný. Problém je ve zpracování, které bohužel selhává snad ve všech myslitelných ohledech. Scénář je vysloveně katastrofa. Postavy odříkávají hloupé repliky a vůbec se chovají jako idioti, vrah vypadá velmi směšně a jeho maska budí svou trapností přinejmenším úsměvy, nehledě na to, že jeho provádění vražd je předvídatelné a hlavně zoufale bez nápadu. Byl to homofob? Chtěl se z nějakého důvodu pomstít? Provedli mu lidé něco hodně ošklivého? To se bohužel nedozvíme, scénář z nepochopitelných důvodů pomíjí motivaci jeho vraždění. Vizuál připomíná amatérské video v tom nejhorším slova smyslu, režie je vpravdě edwoodovská. V závěru se sice objeví nějaký menší napínavý okamžik, bohužel už je příliš pozdě, aby soudný divák tomuto filmu zvýšil hodnocení. Kdyby k tomuto tématu přišel Gus Van Sant nebo nějaký jiný schopný režisér, určitě by to stálo za pozornost. Takhle jen 2/10.
Celkové hodnocení
 
4.0
Příběh
 
4.0
Herecké výkony
 
4.0
Zvuk
 
4.0
Zpracování
 
4.0
pěknej vrahounek, ještě mu chybělo kladivo....
(Upraven: Leden 20, 2010)
Celkové hodnocení
 
6.3
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Tak co čekat od Gay "slasheru" vyvražďovačky než jedno veliké Béčko, vzhledem k tomu že si film ani na nic jiného nehraje a vzhledem k přítomnosti několika sexy kluků, může být na zahnání nudy všedního večera (pokud od něho nic nečekáte) docela stravitelnou zábavou ;-)

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.