Il mare / The Sea (1962)

karcikarel
Updated Září 20, 2023
 
4.0 (1)
399 1 6 1
Il mare / The Sea
Il mare / The Sea
Il mare / The Sea
Il mare / The Sea
Il mare / The Sea
Il mare (1962): "We're going to kill someone."
Il mare / The Sea

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
110 minut
Původní znění
Hrají
Umberto Orsini, Françoise Prévost, Dino Mele

Sekce a rozdělení filmů

Žánr
Lokalizace

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Tagy

Známý herec se přijede odreagovat na Capri mimo sezónu a setká se s dospívajícím chlapcem. Přitažlivost je okamžitá a vzájemná, ale než se jejich vztah stihne rozjet, do trojúhelníku se zapojí svůdná žena se spontánní sexualitou a bezstarostným přístupem a chlapec je pomalu vytlačen mimo.
Ztracený queer první film italského mistra režiséra Giuseppe Patroni Griffiho.

Uživatelské recenze

1 review
Celkové hodnocení
 
4.0
Příběh
 
3.0(1)
Herecké výkony
 
8.0(1)
Zvuk
 
2.0(1)
Zpracování
 
3.0(1)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
4.0
Příběh
 
3.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
2.0
Zpracování
 
3.0
Film je dobře natočený a přidávám se k těm, kteří vychvalují zachycení zimní amtosféry italského ostrova. Krásný Dino Mele si zde odbyl svou hereckou premiéru. Děj je spíš upozaděn, tvůrci se soustředili více na postavy. Snažili se zobrazit jejich povahy a pocity způsobem, jakým to v tehdejší době bylo možné. Je to určitý styl, je to pochopitelné, nicméně není to můj cup of tea.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.