Kei×Yaku: Dangerous Partners (2022)

Bzuk39
Updated Duben 26, 2024
 
6.3 (1)
2335 0 4 10

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
1 série, 10 dílů, 42 minut
Původní znění
Hrají
Atsuhiro Inukai, Chiaki Kuriyama, Yoshimi Tokui, Mizuki Itagaki, Tomohisa Yuge, Minori Hagiwara, Kaito Yoshimura

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Před třemi lety byl náhle uzavřen případ zmizení, známý jako „Případ Joker“, aniž by byl vyřešen. Ichiro Kunishita, vyšetřovatel z Úřadu veřejné bezpečnosti tokijské metropolitní policie, který byl povolán ke sjednocení vyšetřování, má nařízeno přijmout úplně jinou misi. Je pověřen špehováním a sledováním Shiro Hanabusy, mladého šéfa určeného gangového klanu. Říká se, že je to muž mnoha záhad, který se od té doby, co se před třemi lety připojil k gangu, dostal do hodnosti Wakagashira (mladý vedoucí podřízený ve skupině yakuza). V průběhu své mise dostat se do blízkosti Shiro se Ichirou dozví šokující skutečnost a rozhodne se s ním uzavřít falešnou „milenskou smlouvu“. Jejich tajné vyšetřování případu je postupně dovede k incidentu, který otřese národem i jejich osudem. Adaptováno z mangy „Kei×Yaku: Abunai Aibou“ od Kaoruhara Yoshie. (mydramalist)

Uživatelské recenze

1 review
Celkové hodnocení
 
6.3
Příběh
 
7.0(1)
Herecké výkony
 
6.0(1)
Zvuk
 
5.0(1)
Zpracování
 
7.0(1)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
6.3
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
7.0
Sice se děj okrajově dotýká gay mileneckého vztahu na vedlejší koleji, pouto mezi hlavními hrdiny je spíše na úrovni bromance. Počáteční pakt z rozumu přerůstá v přátelství, ale bez výhod. Chemie mezi oběma nefunguje rozhodně na 100%. Napětí se udržuje v hladince, která spolehlivě upoutá divákův zájem ad do překvapivého závěru, ve kterém začínají konečně dávat smysl i ty různé amatérské akce malých skautů. Rozhodně ne profesionálů. Pokud toužíte po Bl seriálu, prohlédněte se raději jinde.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.