Kinky Boots: The Musical (2019)

Jiřik
Updated Prosinec 27, 2020
 
10.0 (2)
554 2 9 1

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
123 minut
Původní znění
Hrají
Matt Henry, Killian Donnelly

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Tagy

Na základě britského filmu Kinky Boots z roku 2005 vznikl broadwayský muzikál, který vypráví příběh Charlieho Price. Poté, co po svém otci zdědí továrnu na boty, naváže Charlie nepravděpodobné partnerství s kabaretním umělcem a drag queen Lolou, aby vytvořil speciální řadu bot na vysokém podpatku a zachránil tak svůj podnik. A během toho Charlie a Lola zjistí, že se nakonec zase tolik neliší. 

 

Londýnský záznam mimořádně úspěšného muzikálu, který získal 13 nominací na cenu Tony, z nichž šest proměnil ve vítězství, mj. v kategorii Nejlepší muzikál a Nejlepší hudba.

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0(2)
Herecké výkony
 
10.0(2)
Zvuk
 
10.0(2)
Zpracování
 
10.0(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Prosinec 27, 2020)
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0

Tak jak jsem film ohodnotil zde průměrem 7, tak ten samý příběh zpracovaný do podoby tohoto muzikálu musím ohodnotit jako Jiřik číslem 10.
Muzikálová kritéria u mě vynesla příběh až téměř na samý vrchol. Pokud se podívá divák podruhé a jednotlivé scény se mu vryjí ještě více pod kůži, musí být naprosto úžasný zážitek potom zhlédnout představení naživo, což se nám všem asi nepodaří. Naprostí profíci, kteří nám předávají "něco", co obohacuje naše vnitřní prožitky a nahání husí kůži ...
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Jedním slovem: Fantastické! Fantastické herecké výkony, fantastická hudba, fantastický zpěv. Nechápu, jak některá taneční čísla mohli udýchat. Každá píseň je naprosto brilantní hudební číslo, které je často vtipné i nádherně dojemné. Pro mě jednoznačně lepší než Billy Elliot a brečel jsem u toho snad ještě víc než u Moulin Rouge! Pro milovníky muzikálů naprostá povinnost.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.