Kluci k sežrání / Delicious Boys (2021)

tomas106
Updated Listopad 06, 2022
 
4.8 (1)
1308 0 9 0

Kolekce krátkých filmů z festivalu Mezipatra 2021:

 

Virgin My Ass / Batul be-tachat / Moje prdel panic - Ofir si nemůže najít přítele a myslí si, že je to proto, že ještě neměl anální sex. Jeho nejlepší kamarád Harel už má zkušenosti, tak ho Ofir požádá o pomoc...

 

Premier amour / První láska - Ve stylovém pařížském klubu je vydařená Drag show v čele s Cookie Kunty v plném proudu.

 

Du gamla, Du fria / Země svobody - David se svými kamarády slaví 25. narozeniny nočním plaváním na pláži.

 

El joven Diego - Mladý Diego - Diego čeká v kavárně na své rande. Oblečený je ve stylovém kosmickém cyklooblečku, jako by právě přiletěl na kole z vesmíru.

 

Eden - Mladík na svých nočních toulkách městem vyhledává nezávazný sex.

 

Apodrasi apo ton Efthrafsto Planiti / Escaping the Fragile Planet / Útěk z něžné planety - Dva neznámí muži se náhodně setkají několik hodin předtím, než svět zničí záhadný růžový mrak.

Uživatelské recenze

1 review
Celkové hodnocení
 
4.8
Příběh
 
5.0(1)
Herecké výkony
 
5.0(1)
Zvuk
 
4.0(1)
Zpracování
 
5.0(1)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
4.8
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
4.0
Zpracování
 
5.0
Jsem rád za každý překlad do češtiny, nicméně proti třeba francouzským kolekcím se mi tato až tak nelíbila. Dobrý je Land of the Free, slušný náběh má Virgin My Ass, naopak téma travesti v Premier amour už moc netáhne a El joven Diego je poněkud bizár, ač teda nejspíš související s názvem celé kolekce (černý humor). Určitě bude ale fajn, jestli se bude v překladech filmů z Mezipater pokračovat.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.