Lions in Waiting (2017)

tomas106
Updated Květen 30, 2024
 
7.1 (3)
1201 1 1 1

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
17 minut
Původní znění
Hrají
Taylor Kare, Riley Davis, Bob Frazer

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Říjen 28, 2023
Přeložil

Tagy

Ray se snaží zapadnout do nového hokejového týmu. Aby ostatním dokázal, že má dost odvahy, musí nejdřív přijmout sám sebe.

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
7.1
Příběh
 
6.7(3)
Herecké výkony
 
7.3(3)
Zvuk
 
7.0(3)
Zpracování
 
7.3(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
6.8
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Film ze zázemí kanadského hokeje pro mě ničím moc nevybočil a hodnotím jen jako lepší průměr. V hodně mužských sportech, kolektivních, má jedinec typu této hlavní postavy vždy všechno hodně složité a spíše to zastoupení gayů v těchto sportech beru daleko nižší, než 4%, opakem jsou u mě ženy hokejistky a fotbalistky, kde zastoupení leseb je si myslím hodně dominantní ...
(Upraven: Říjen 30, 2023)
Celkové hodnocení
 
7.5
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
8.0
V silnom športe, keď zacítia gaya, tak to poniektorí stále ešte nevedia rozdýchať a už by bolo načase, nech si dajú pohov. Táto kratučká snímka to nadškrtla.
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Autoři chtěli ukázat, že i v tomto sportu si gay může obhájit své místo. Mno, podle mě je to trochu naivní, ale každá snaha v tomto směru je určitě inspirativní.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.