Masculine (2018)

tomas106
Updated Duben 27, 2022
 
8.0 (2)
554 0 5 0

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
19 minut
Původní znění
Hrají
Arthur Leparc, Harald Marlot

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Přeložil
Info
české titulky v rámci kolekce The French Boys 3

Tagy

Když Arthus skončí u drag queen Marin doma, vypadá to zpočátku, že si užijí sex a pak se rozejdou. Jak noc pokračuje, tak se ale zdá, že mají společného víc, než čekali.

 

Film je také součástí kolekce krátkých filmů The French Boys 3.

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
8.0(2)
Herecké výkony
 
8.5(2)
Zvuk
 
7.5(2)
Zpracování
 
8.0(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0

Výborný a ve všech kritériích vyrovnaný film, možná trošku moc v jedné scéně Marin "přemaskovaná", ale neubírá to na hodnocení. Kraťas tichý, jemný, citlivý a intimní a hodný zhlédnuití ...
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
8.0
Ač nejsem nějaký extra příznivce drag, travesty, apod., tento film se mi líbil. Je to takový milý příběh bez hysterie a zbytečného dramatu, který není zas tak nereálný.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.