Meio Irmão / Half Brother (2018)

karcikarel
Updated Únor 27, 2022
 
5.0 (1)
571 1 4 0

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
98 minut
Původní znění
Hrají
Natalia Molina, Diego Avelino, Francisco Gomes, Dico Oliveira

Sekce a rozdělení filmů

Žánr
Míra Gay obsahu
Lokalizace

Tagy

Sandra hledá svojí matku a proto se obrátí na svého nevlastního hratra, který instaluje vyhledávací systémy. Ten sám se ocitá v choulostivé situaci se svým přítelem.

Uživatelské recenze

1 review
Celkové hodnocení
 
5.0
Příběh
 
4.0(1)
Herecké výkony
 
6.0(1)
Zvuk
 
4.0(1)
Zpracování
 
6.0(1)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Únor 27, 2022)
Celkové hodnocení
 
5.0
Příběh
 
4.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
4.0
Zpracování
 
6.0
Když se řekne Brazílie, většině z nás se spíše vybaví Rio de Janeiro s pláží Copacabana a Kristem nad městem, než São Paulo, ve které se v posledních letech točí queer produkce podporovaná i ze státních kinematografických fondů. Meio Irmão se dotýká sociálních problémů spojených s brazilskými čtvrtěmi, kam turisté většinou nemíří a nemusí to být nebezpečné Favely. Zachycení bezmoci a bezvýchodnosti působilo realisticky. Ovšem děj je spíše nijaký, než nějaký. Pomáhal dokreslit onu tíživost místa. Gay zápletka byla minimální, řešily se více rodinné vztahy díky nenadálému příchodu nového člena rodiny.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.