Notes of Autumn (2023)

Jiřik
Updated Únor 16, 2024
 
6.8 (1)
1014 1 7 1
Notes of Autumn
Notes of Autumn
Notes of Autumn
Notes of Autumn
Notes of Autumn
Notes of Autumn
Autumn Notes - Hallmark Channel
Notes of Autumn

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
84 minut
Režie
Původní znění
Hrají
Luke Macfarlane, Peter Porte, Ashley Williams, Marcus Rosner

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Tagy

Ellie je vyškolenou klavíristkou, která se své vášně k hudbě již dávno vzdala. Její nejlepší kamarád Leo je slavný autor se spisovatelským blokem, který nemůže dokončit další díl své knižní série. Oba potřebují změnu, a tak se rozhodnou vyměnit si své domovy, aby se nakonec v novém prostředí úplně ztratili. Ellie se zaplete do pomoci Leovu sousedovi Samovi sestavit hudební vystoupení pro místní sbírku, zatímco Leo naváže přátelství s Elliiným dobrým přítelem Mattem a otevírá se psaní něčeho, ​​co ho opravdu inspiruje. A jak se Ellie a Leo účastní radovánek podzimního období, zjišťují, že jejich srdce patří úplně jinam, než si kdy mysleli, že je to možné.

Uživatelské recenze

1 review
Celkové hodnocení
 
6.8
Příběh
 
5.0(1)
Herecké výkony
 
10.0(1)
Zvuk
 
6.0(1)
Zpracování
 
6.0(1)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
6.8
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
6.0
Klasický produkt Hallmarku pro americké hospodyňky. Naštěstí...Luke patří k nepočetné skupině herců, kteří dokáží do výkonu zapojit i mimiku. V jeho tváří si velice rád čtu. Zde dokonce předvedl pár nových kousků.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.