OMG! Vampire (2024)

ivanapokorna
Updated Květen 22, 2024
 
0.0 (0)
559 0 3 0
OMG! Vampire
OMG! Vampire
OMG! Vampire

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
1 serie, 8 dílu, 44 minut
Původní znění
Hrají
Frank Thanatsaran Samthonglai, Lee Long Shi, David Kittikawin Justice, Kan Tangruek, Dear Napat Lertwiram, Sugus Buntawit Tragulpanich, Bonus Tanadech Deeseesuk, Mon Varakorn Varuncharoentham, Son Ravisut Patipatvasin, Non Nonpawit Lertrommayanant, Big Thanakorn Kuljarassombat, Rin Sarin Rungkiattiwong

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Tagy

Po probuzení ze stoletého spánku zjistí upír Phum, že v zemi upírů bylo zakázáno, aby se upíři generace X zamilovávali. Nový zákon Phumovi nevyhovuje, a tak pozve svou partu blízkých přátel – Sena, Runa, Mixa a Jolie – aby uprchli do země lidí, kde mají lidé více svobody. Dostat se tam však nebude snadné. Budou muset zapsat svá jména do Bible života a přijmout těla svých paralelních lidských já, přičemž si budou muset být vědomi možných následků.

Phum se ocitne v životě mladého muže se zlomeným srdcem. Život v zemi lidí se ukazuje být chaotickým podnikem, když potká Patricka, majitele tajného baru, a začne pro něj pracovat.

Uživatelské recenze

Pro tuto položku nejsou žádné uživatelské recenze
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.