Past Youth (2018)

karcikarel
Updated Říjen 28, 2021
 
4.8 (2)
371 0 6 1

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
41 minut
Původní znění
Hrají
Tong Weifeng, Xie Tian

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Lin a Li jsou spolužáci, kamarádi, pouze oni znají změny ve svých srdcích.

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
4.8
Příběh
 
5.0(2)
Herecké výkony
 
5.0(2)
Zvuk
 
4.5(2)
Zpracování
 
4.5(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Listopad 24, 2023)
Celkové hodnocení
 
5.0
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
4.0
Čínský film na hranici středněmetrážního a celovečerního filmu má typické znaky toho, co je nyní v Číně nařízeno. Na mě to vše působilo tak dietně, tvůrci jsou v kleštích. Sice tam to "něco" málo bylo cítit, ale celkové vyznění bylo vlažné na to, že jsme již ve třetím tisícíletí a zpracování bylo dle mě nejslabším článkem filmu. Navíc škoda, mnohé titulky jen problikávaly a nestačil jsem je ani dočíst. Nevyužitý potenciál.
https://mydramalist.com/31827-a-light-year
Celkové hodnocení
 
4.5
Příběh
 
4.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
4.0
Zpracování
 
5.0
Na téma školní lásky bylo natočeno (nejen) v Asii nespočet snímků. Tento z řady nijak nevybočuje. Snad jen, že vzhledem k zákazu propagace LGBT+ použili tvůrci k označení jedné postavy slovo gay.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.