Queer Movie Beautiful (2018)

karcikarel
Updated Leden 30, 2022
 
6.5 (2)
541 1 6 1

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
47 minut
Původní znění
Hrají
Kim Hyeon-mok, Chanho Choi, Dohwan Na, Jeongho Choi

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Tagy

Příběh kluka, který trpí komplexem vzhledu a tak krade fotky svého ideálního přítele z Gay seznamky.

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
6.5
Příběh
 
6.0(2)
Herecké výkony
 
6.5(2)
Zvuk
 
7.0(2)
Zpracování
 
6.5(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
4.8
Příběh
 
4.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
5.0
Snímek mi svým pojetím a zpracováním připomínal spíše japonskou, než korejskou produkci. Japonci se rádi pouští mimo hlavní proud. Často až do bizarních extrémů. Je důležité při sledování sledovat detaily, třeba profilovou fotku a soustředit se na děj, který občas nabízí různou interpretaci scény.
Celkové hodnocení
 
8.3
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
8.0

Zezačátku jsem vůbec nevěděl, jak se ve filmu orientovat, což u Koreji nejsem zvyklý. Hlavní hrdina Beom Hae zahrál svou zakomplexovanost výborně a škoda jen, že samotný konec nebyl o něco delší. Z dalších mě též upoutala postava Do Do a vcelku to, že snímek vyzněl dost originálně. Také hudba stála za to, žádné vrzanice, které by se ke scénám nehodily. Věřím, že snímek někdo přeloží.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.