Scholar Ryu's Wedding / Nobleman Ryu's Wedding (2021)

jiri.twist
Updated Únor 04, 2024
 
8.1 (5)
812 2 9 0

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
1 série, 8 dílů, 11-12 minut
Původní znění
Hrají
Kang In Soo, Lee Se Jin, Jang Eui Soo a další

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu

Přeloženo

Info
skaredekacatko (SK)

Tagy

V dynastii Joseon se koná svatba Ryu Ho Suna a nevěsty Choi Hwa Jin. O svatební noci vyjde najevo, že nevěstou je muž (!), její bratr Choi Ki Wan, který zastoupil svou sestru, neboť ta se politické svatby na poslední chvíli lekla a zmizela.

Uživatelské recenze

5 reviews
Celkové hodnocení
 
8.1
Příběh
 
7.8(5)
Herecké výkony
 
8.2(5)
Zvuk
 
8.2(5)
Zpracování
 
8.0(5)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Už jsem viděla několik korejských historických seriálů a tento milý a příjemný příběh se mi opravdu moc líbil.
Především mě zaujal Lee Sejin v roli ženy, která mu velmi seděla a jako žena vypadal zajímavě až roztomile.
Závěrečná krásná scéna (vlastně celý seriál) byla podtržená romantickou hudbou, která ke všem K-dramatům neodmyslitelně patří.
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Pěkný příběh a srandovní zápletka. Mě to velice bavilo na to koukat.
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
7.0
Tohle chtělo pořádně rozvést. Udělat z toho seriál s typickými přes hodinu dlouhými minimálně osmnácti díly, vrněla bych blahem.
Jak už jsem psala u recenze k Mr. Heart, fakt žeru Lee Sejina, pro roli manželky snad nemohli vybrat lépe, s tou jeho mladistvou tvářičkou a otravný Jang Eui So, který se mihne v každém podobném jihokorejském BL seriálu mě nakonec dost bavil.
Miluji závěrečnou scénu, přestože jsem ji předvídala, protože jak jinak by to s těmi klobouky udělali? :D
Seriál je hodně romantický, jemný a určitě zaujme i krásnými kostýmy z té doby.
Celkové hodnocení
 
3.5
Příběh
 
3.0
Herecké výkony
 
4.0
Zvuk
 
3.0
Zpracování
 
4.0
Oceňuji práci garderobiérky, která vylovila několik historických oděvů z divadelního fundusu, na které jistě delší dobu sedal prach. I díky líčení a strohým hereckým projevům bez emocí, působili všichni jako oživlé loutky přednášející naučený text s patřičným důrazem a ve vší vážnosti. Přesto zpracování působilo dojmem úsměvné taškařice odehrávající se ve skanzenu, kterou nešlo brát vážně.
(Upraven: Únor 05, 2024)
Celkové hodnocení
 
9.3
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Čosonská dynastie (Joseon) vládla Koreji několik set let, než ji na počátku dvacátého století svrhli dobyvační Japonci. Z tohoto minimalistického seriálku není patrno, do kterého údobí přesně příběh spadal, ale to nakonec není podstatné.
Každopádně hned na začátku a ukázkami se dal očekávat velký příběh, drama, ale po prvním díle vše sklouzlo do minipodoby, jak v hereckém obsazení, délkách epizod i příběhu samotném. Zřejmě se tvůrci i potýkali s nízkým rozpočtem.
Příběh, nápad (možná i dle skutečnosti) vynikající, ale z valné většiny nevyužitý, toho potenciálu, co se nabízelo byly tuny - jako málokde, opravdu škoda. Ale já tím nějak trestat tvůrce nemíním, pokud se mi něco nelíbí, tak po prvním díle kráčím jinam.
Hlavní tři postavy jsou obsazeny třemi hvězdami z jiných korejských seriálů a projektů, které jsou zde na GT velmi slušně hodnoceny - Where Your Eyes Linger (Jang) - sk tit, Mr. Heart (Lee) - seriál sk tit a film cz tit a Wish You II (Kang) - má cz tit, v závorkách uvádím civilní přezdívky herců a v takovémto pořadí jsou herci uvedeni i na trojfotce ve složce Obrázky. Postavou i herecky se mi nejvíce líbil Lee - Choi Ki Wan, který 95% délky seriálu vystupoval v převlečení za ženu.
Nesmírně příjemně, lahodně, na mě ale působila výprava, kostýmy, zvuk. Dozvěděl jsem se, jak se dříve Korejci oblékali, jak žili. A čosonský klobouk ... hmm, to je nádhera. Celková spokojenost, ALE ... s obrovsky zahozeným potenciálem námětu ...

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.