Tell the World I Love You (2022)

petr12
Updated Duben 15, 2024
 
9.0 (1)
323 2 3 0
Tell the World I Love You
Tell the World I Love You
Tell the world I love You Full Movie
Tell the world i love you - Official Trailer
Tell the World I Love You

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
107 minut
Režie
Původní znění
Hrají
Tanapon Sukhumpantanasa, Kunatip Pinpradub, Suradej Pinnirat, Siraphop Manithikhun

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Tagy

Keng opustil své rodné město, aby studoval v Bangkoku. Žije s Tai-em, spolužákem a blízkým kamarádem. Keng-ovým snem je pokračovat ve studiu v Číně, aby mohl obnovit vztah s matkou. Život se začne nečekaně měnit, když pomůže Boang-ovi, chlapci, který doručuje drogy, po útoku členů gangu. 

Uživatelské recenze

1 review
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
9.0(1)
Herecké výkony
 
10.0(1)
Zvuk
 
8.0(1)
Zpracování
 
9.0(1)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
9.0
Na začátku klapla klapka, ticho narušilo zvolání "akce" a teprve až se závěrečnými titulky se řádně namazaný stroj zastavil. Reálnosti dal na frak závěr ve stylu nezničitelného superhrdiny. Perth Tanapon Sukumpantanasan byl jen pomyslnou třešničkou na dortu.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.