The Last Summer (2019)

TheTrouble
Updated Duben 24, 2024
 
8.3 (1)
183 1 4 0
The Last Summer
The Last Summer
The Last Summer
The Last Summer (2019) Release Trailer
The Last Summer

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
8 minut
Původní znění
Hrají
Weston Warren, David Benne, Jordan Richards, Jason Paul Tate

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Tagy

V nacistickém Německu čelí mladý nevyoutovaný Ben strachu o své vlastní bezpečí, neboť si uvědomuje, že svět, ve kterém žije, se pomalu stává čím dál tím nebezpečnější pro něj a pro Felixe – pro kluka, ke kterému chová city a který je otevřeně gay.

Uživatelské recenze

1 review
Celkové hodnocení
 
8.3
Příběh
 
8.0(1)
Herecké výkony
 
9.0(1)
Zvuk
 
8.0(1)
Zpracování
 
8.0(1)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Duben 24, 2024)
Celkové hodnocení
 
8.3
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Další střípek do malé kolekce nacistických projektů tady na GT (máme zde např. Paragraph 175, který se drží v pětce nejléúe hodnocených projektů na GT vůbec a další) a i tento kraťas se zařadil v těm velmi kvalitním a především jsem byl překvapen, jak dobře a přesvědčivě na mě zapůsobili herci a celkové zpracovní. Hodně uvěřitelné a dobré ... a smutné.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.