Venus in the Sky (2023)

karcikarel
Updated Květen 25, 2024
 
6.8 (3)
3141 1 3 0
Venus in the Sky
Venus in the Sky
Official Teaser (Uncut) | VENUS IN THE SKY ห้ามฟ้าห่มดาว
Venus in the Sky

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
1 série, 10 dílů, 73 minut
Původní znění
Hrají
Tod Panapong Khaisang, Cheque Wacharawee Kaewpoolsri, Max Detter, Boss Wasupol Panyalertprapha, Tontae Tinnakorn Puwasakdiwong

Sekce a rozdělení filmů

Lokalizace

Přeloženo

Info
myskalik-preklady.webnode.cz

Tagy

Venus se rozhodl opustit svou práci. Plánoval se vrátit do svého rodného města, aby si udělal přestávku v kariéře, dokud se jeho vášeň pro práci znovu neprobudí. Jednoho dne potkal Venus nového zákazníka, Sky.

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
6.8
Příběh
 
6.3(3)
Herecké výkony
 
7.0(3)
Zvuk
 
7.7(3)
Zpracování
 
6.3(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
7.0
Tak jo, jak toto popsat. Asi bych měla ze dvou pohledů, protože jeden vyhraněný na to rozhodně nemám. Příběh v podstatě o ničem a do osmého dílu jsem supěla, právě proto, že to bylo o ničem. Pravda, rozdmýchalo to ve mně emoce, já bych asi takovou trpělivost jako Sky neměla. A jak už tu zaznělo, někteří herci byli opravdu dost prkenní, hlavně Cheque. Na jeho tvář si člověk musí přece jen trochu zvyknout a ještě když prakticky neukáže žádné emoce, to je potom těžké a ten druhý se může snažit, jak chce. Myslím, že jsem to přežila asi jenom díky Todovi, který hrál Skye. Mně se to jeho pitvoření celkem líbilo, přišel mi bezprostřední a fakt se mi zdálo, že do toho dal všechno.
No a teď nějaké ty klady. Nebudu nic předstírat, v BLkách, na která koukám, musí být nějaké ty NSFW scény, každý holt hledáme něco jiného :D A tady se to myslím dost povedlo. Pravda, táhl to hlavně Sky, ale tak nějak zvládl toho Venuse strhnout alespoň v tomhle :D
Takže když to shrnu, pár pěkný momentů tam je, ale celý ten seriál už si asi nepustím, protože to bylo o nervy.
Brala bych Toda v něčem dalším. Na jeho nové počiny si ráda počkám.
Celkové hodnocení
 
6.0
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
6.0
Nevím, jak tento seriál hodnotit, tak použiju komentář, který jsem už někde k tomuto seriálu viděla. Minuta něčeho zabalená do deseti dílů. Moje poznámka - minuta, pokud se ale díváte na uncut verzi. Herci, zejména Venus, mně přišli strašně prkenní. Snad si najdu něco dalšího, kde hráli, jestli to bylo herci nebo jim nesedl scénář.
Celkové hodnocení
 
7.5
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
6.0
Cítím z celé série zklamání, protože podle traileru jsem měla jiná očekávání...
Díly jsou zbytečně dlouhé vzhledem k tomu, že se v celém příběhu vlastně nic zásadního ani zajímavého nestalo. Představitel Sky na mě působí jako drsňák a tady se většinu času jen zvláštně pitvořil a Venus, který se mi jako muž velmi líbí, hrál jak ponocný bez emocí.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.