Zapovězená láska (1990)

petrsv
Updated Září 17, 2022
 
5.4 (2)
713 0 4 0

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
44 minut
Původní znění

Tagy

Dokument o životě a názorech homosexuálů.

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
5.4
Příběh
 
5.5(2)
Herecké výkony
 
5.5(2)
Zvuk
 
5.0(2)
Zpracování
 
5.5(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Září 17, 2022)
Celkové hodnocení
 
4.8
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
4.0
Zpracování
 
5.0

Dokument, který mě moc nenadchl. Ano, vypovídací a historickou hodnotu má, ale to je asi vše. Jinak homosexuálové byli vylíčeni spíše jako spodina společnosti, u vybraných typů jsem byl hodně překvapen, že všichni měli špatné, křivé nebo shnilé zuby a všichni kouřili jako fabriky. Působilo to na mě dost depresivně.
Celkové hodnocení
 
6.0
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
6.0
Dokument natočený hned po revoluci je cítit částečně socialismem a zároveň i novou dobou. Určitě nelze upřít autentičnost. Vždyť pro mnohé tenkrát homosexuálové neexistovali (pravda, stále je dost takových, kteří si i dnes myslí to samé). A že to neměli v životě snadné, je z filmu evidentní. Na druhou stranu si autoři vybrali takové exoty, že nakonec jsem docela rád, že se to moc v TV nevysílalo. Ona ta skupina lidí, kteří by si po shlédnutí mysleli, že jsou všichni takoví, není malá. I když chápu, že takové natáčení tenkrát nebylo jednoduché, chybí mi zde jakási protiváha. Film má spíš hodnotu historickou, je ale potřeba se na něj dívat s velkým nadhledem.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.