Zmija / Snake (2019)

tomas106
Updated Září 19, 2023
 
7.3 (2)
1553 1 2 0

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
20 minut
Původní znění
Hrají
Vedran Delidzakov, Borce Nacev, Gabriela Petrusevska, Marijan Najdovski

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Přeložil
Info
české titulky v rámci kolekce New Queer Visions: The Last Days of Innocence

Tagy

Když se malý chlapec schová na útěku před tyranem na balkoně cizího muže, vstoupí tím do třpytivě pohádkového světa. Snové místo náhle přináší i ojedinělé setkání. Obstojí ale křehké přátelství i ve skutečném světě? (Mezipatra)

 

Film je také součástí kolekce krátkých filmů New Queer Visions: The Last Days of Innocence.

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
7.3
Příběh
 
8.0(2)
Herecké výkony
 
8.0(2)
Zvuk
 
7.0(2)
Zpracování
 
6.0(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
6.5
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
5.0
Překvapivě solidní severomakedonský film z r. 2019 mě přesvědčil o tom, že i v jihovýchodním Balkáně se dají točit pěkné kousky (viz nedávno kosovsko-albánský I Love You More) a u mě je za tento film hodnocení pěkně seřazeno jako vojáci
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
7.0
Film jsem viděl a vyjádřil se k němu už kdysi, nebylo špatné si ho připomenout. Myslím, že na jeho aktuálnosti se nic nezměnilo.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.