Podrobnosti recenze

2.0 2 10
Knihovna
Jiřik
Jiřik
Leden 10, 2019 1181
(Upraven: Leden 12, 2019)
Líbí se mi
 
1.0
Řekněme to na rovinu – tato kniha rozhodně není o příběhu. Těžko byste uvěřili, že chlapci kolem 18 mají jako svou největší zábavu účastnit se soupeření dvou sousedících vesnic, ve kterých jsou neuvěřitelnou náhodou samí gayové. Po dvou kapitolách jsem se v záplavě mužských jmen dokonale ztrácel, a tak jsem se přestal snažit zapamatovat si kdo je kdo. Po třech kapitolách jsem rezignoval na jakýkoliv děj, který byl stejně pouhou záminkou pro to, kdo koho bude honit/kouřit/šukat. A tak se dostáváme k tomu, co zbývá – první opravdu erotický gay román bohužel brutálně selhává i v tom jediném, co nabízí. První část knihy má ještě potenciál vás částečně vzrušit svým otevřeným popisem… Ale když zjistíte, že po 230 stranách se odehrály pouze dvě soulože, tak vás časem to neustále honění a stříkání pomalu přestává bavit. Škoda, že se autoři neodvážili popustit uzdu fantazie a nenabídli něco víc než klasického „misionáře“, a to ještě hodně poskrovnu. Korunu tomu všemu pak nasazuje snaha o jakési filosofování a závěrečné odhalení, cože to vlastně stálo za tou neustálou nadržeností kluků.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.