Hra pro Apollóna (Veronika Synková)

TheTrouble
Updated Červen 12, 2024
Hra pro Apollóna

Anotace

Rok vydání
ISBN
978-80-88652-58-8
Počet stran
295
Jazyk

Sekce a rozdělení literatury

Literární žánr
Literární kategorie
Lokalizováno do češtiny
Česky

Lukáš nemá snadný život. Otec ho přiměje dodržovat pravidla tím nejhorším způsobem a nutí ho vzdát se všeho, co má rád. Jenže s jeho bohémskou duší umělce a slabostí pro muže se v něm všechno bouří. Jen co vkročí na půdu univerzity, potkává Daniela. Dokonalého, krásného, ale nepřístupného studenta vyššího ročníku, který je v jeho očích ztělesněním Apollóna, řeckého boha světla a umění. Je rozhodnutý se s ním sblížit i přes strach a otřesný první dojem. Dokáží si k sobě najít cestu i přes veškeré strachy, které si oba nosí v sobě?

Uživatelské recenze

1 review
Líbí se mi
 
10.0(1)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Líbí se mi
 
10.0
Kniha mě absolutně vtáhla do děje, oblíbila jsem si hlavní postavy a vše prožívala s nimi. Hlavní hrdinové jsou uvěřitelní a opravdoví a příběh plyne jako po másle. Jsou zde momenty, které jsou vtipné, milé, ale také křehké, smutné a bolestivé,. Přesto je toto dílo neuvěřitelně čtivé a uteklo to tak rychle, až mě mrzelo, že už je konec. Už teď vím, že se k ní určitě ještě vrátím. Mám už objednanou i tištěnou verzi, protože tuto knihu prostě musím mít ve své knihovně. Stala se jednou z mých oblíbených knih s LGBT tématikou.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.