My (Sarina Bowen, Elle Kennedy)

TheTrouble
Updated Únor 03, 2024

Anotace

Nakladatelství
Rok vydání
ISBN
978-80-269-1219-4
Počet stran
295
Jiný název
Us / série Him (2. díl)

Sekce a rozdělení literatury

Literární žánr
Literární kategorie
Gay Obsah
Lokalizováno do češtiny
Česky

Hokejový útočník Ryan Wesley vede život, o jakém vždy snil. Pět měsíců po nástupu do NHL patří k nejúspěšnějším profesionálním hráčům a každý den se vrací domů k muži, kterého miluje – Jamiemu Canningovi, svému dlouholetému nejlepšímu kamarádovi a nyní i životnímu partnerovi. Je tu jenom jeden malý problém: Nejdůležitější vztah svého života musí tajit, jinak by ho čekala mediální bouře, která by mohla ukončit jeho kariéru.


Jamie Wese nade všechno miluje. Jenže tajit vztah je na nic. Tohle není život, jaký si Jamie představoval, a obavy, aby jejich tajemství nevyšlo na povrch, si začínají vybírat svou daň. Nijak nepomáhá, že v nové práci to nejde tak hladce, jak Jamie čekal, ví však, že dokud má Wese, všechno zvládne. Aspoň že ve svém bytě můžou být sami sebou. Nebo snad ne? Když se do stejné budovy nastěhuje Wesův nejvlezlejší spoluhráč, hrozí, že pravda vyjde na světlo.

Varování: Obsahuje milostné scény, vibrující křeslo a důkaz, že hokejisti jsou sexy ve všech odstínech zelené.

 

*) Předchozí díl ze série Him: On

**) Série Him pokračuje novelou Epic

***) Na děj knihy navazuje i první díl série WAGs (ženy a přítelkyně slavných sportovců): Hodnej kluk

 

 

Uživatelské recenze

3 reviews
Líbí se mi
 
9.7(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Líbí se mi
 
10.0
Ano, je to romanťárna, ale výborně napsaná (oba díly). Nakonec mě to přivedlo k seriím, kde gay láska, tolerantní sportovní kámoši a podporující publikum v google books i hory přenášejí. Pohádky, ale ... proč ne? ;-) Jankto ukázal, že to jde.
Líbí se mi
 
10.0
I druhé pokračování série je naprosto úžasné. Druhé díly knih či filmů občas nedosahují úrovně prvního, zvlášť když první díl skončil uzavřeně, ale tady to dle mého neplatí. Opět výborné čtení, u kterého jsem se neubránil dojetí a při kterém jsem oběma hlavním hrdinům fandil.
Vyprávění z pozice Jamieho nebo Wese pokračují i v této knize a dávají tak možnost pochopit jejich jednání, které ostatní vidí pouze navenek.
Rozhodně doporučuji k přečtení!
(Upraven: Březen 14, 2020)
Líbí se mi
 
9.0
Když knížka, kterou napsaly ženy, začínala sextingem, díval jsem se na ni trochu skrz prsty. Přijde mně, že ženy mužskou sexualitu nedokáží zachytit realisticky. A tady to na mě trochu taky působilo trochu zkreslené ženským pohledem. Nicméně kniha nebyla jen o erotických scénách a jako celek mě dokázala pohltit.

Kapitoly se jmenují buď Ryan nebo Jamie a vždy jsou psány z jejich pohledu, což není nic neobvyklého. Ale s autorským duem jsem se u beletrie dříve asi nesetkal. Nicméně jim to asi funguje, protože na svém kontě mají více společných knih (hetero i gay tituly). A moc se těším, až si přečtu první díl (zaujala mě obálka a ve spěchu jsem přehlídl, že jde o pokračování série). Jamie a Ryan se totiž zařadili mezi mé oblíbené páry. :)

Varování: Je to červená knihovna! Ale od kruté reality máme vždycky v záloze život, že.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.