Léto mezi řádky (Alena Štraubová)

TheTrouble
Updated Červen 25, 2023
Léto mezi řádky

Anotace

Nakladatelství
Rok vydání
Počet stran
232

Sekce a rozdělení literatury

Literární žánr
Literární kategorie
Lokalizováno do češtiny
Česky

Denis přistoupil na plán své přítelkyně Vendy a odjel s ní na celé léto do Španělska pracovat jako animátor. Není to jeho styl – kdyby bylo na něm, zůstal by doma a proležel celé prázdniny v knížkách. Pak ale potká Vincenta a začne prožívat vlastní strhující příběh, jehož děj překvapí i jej samého.

Vincent je chytrý, vtip
ný, sebevědomý a přitažlivý, což drtivá většina jeho okolí oceňuje. Denise ale vytáčí už od první chvíle, kdy mu z talíře ukradne hranolek. Vincentova nespoutanost a přímočarost ho rozčiluje a fascinuje zároveň. Být v blízkosti bohéma, který hltá život, rozdává úsměvy a zároveň vyslovuje těžké životní pravdy, pro něj znamená vystoupení z komfortní zóny. Boj s vlastními pocity užírá Denise zevnitř, poprvé ale vnímá, že je opravdu naživu. Vidí všechny barvy, slyší každý nádech a cítí. Doopravdy cítí.

Uživatelské recenze

2 reviews
Líbí se mi
 
7.5(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Líbí se mi
 
8.0
Najprv som si ju kúpil ako e-knihu, avšak po prečítaní ma tak nadchla, že som si objednal i normálnu knihu. Milá letná oddychovka, ktorú si určite znovu prečítam. Dúfam, že sa v Čechách (i na Slovensku) začne objavovať viac takýchto originálnych tvorieb.
(Upraven: Květen 27, 2023)
Líbí se mi
 
7.0
Příjemné letní čtení.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.