Léto mezi řádky (Alena Štraubová)

TheTrouble
Updated Listopad 19, 2023
Léto mezi řádky

Anotace

Nakladatelství
Rok vydání
Počet stran
232

Sekce a rozdělení literatury

Literární žánr
Literární kategorie
Lokalizováno do češtiny
Česky

Denis přistoupil na plán své přítelkyně Vendy a odjel s ní na celé léto do Španělska pracovat jako animátor. Není to jeho styl – kdyby bylo na něm, zůstal by doma a proležel celé prázdniny v knížkách. Pak ale potká Vincenta a začne prožívat vlastní strhující příběh, jehož děj překvapí i jej samého.

Vincent je chytrý, vtip
ný, sebevědomý a přitažlivý, což drtivá většina jeho okolí oceňuje. Denise ale vytáčí už od první chvíle, kdy mu z talíře ukradne hranolek. Vincentova nespoutanost a přímočarost ho rozčiluje a fascinuje zároveň. Být v blízkosti bohéma, který hltá život, rozdává úsměvy a zároveň vyslovuje těžké životní pravdy, pro něj znamená vystoupení z komfortní zóny. Boj s vlastními pocity užírá Denise zevnitř, poprvé ale vnímá, že je opravdu naživu. Vidí všechny barvy, slyší každý nádech a cítí. Doopravdy cítí.

Uživatelské recenze

3 reviews
Líbí se mi
 
7.7(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Líbí se mi
 
8.0
Lehký příběh pro letní dny. Moc příjemné na čtení. Líbilo se mi, že tam je opravdu ponecháno to české prostředí, chování. Někde jsem četla, že autorka přemýšlí o dalším dílu, tak uvidíme.
Líbí se mi
 
8.0
Najprv som si ju kúpil ako e-knihu, avšak po prečítaní ma tak nadchla, že som si objednal i normálnu knihu. Milá letná oddychovka, ktorú si určite znovu prečítam. Dúfam, že sa v Čechách (i na Slovensku) začne objavovať viac takýchto originálnych tvorieb.
(Upraven: Květen 27, 2023)
Líbí se mi
 
7.0
Příjemné letní čtení.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.