A Date (2023)

karcikarel
Updated Leden 06, 2024
 
4.5 (2)
750 1 4 0
A Date
A Date
A Date
A Date (2023) Official Trailer - LGBTQ+ Film
A Date

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
79 minut
Původní znění
Hrají
Denim-James Drake, Damon Preston, Harry L. Michaels Jr., Socorro Jones, Rigoberto Sanchez

Sekce a rozdělení filmů

Žánr
Míra Gay obsahu
Lokalizace

Tagy

Tracy se zoufale snaží rychle vydělat peníze a dává se na eskort. Peníze začnou přicházet, jeho život nabírá nebezpečný směr, což znepokojuje přátele a rodinu.

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
4.5
Příběh
 
6.5(2)
Herecké výkony
 
5.0(2)
Zvuk
 
2.5(2)
Zpracování
 
4.0(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
2.8
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
3.0
Zvuk
 
1.0
Zpracování
 
2.0
Přidávám na příběhu, když jde o něco založené na skutečné události. Jinak ale amatérský způsob natočení a ne moc povedený.
(Upraven: Leden 06, 2024)
Celkové hodnocení
 
6.3
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
4.0
Zpracování
 
6.0
Prvotina režiséra, který si ve snímku i zahrál "spolubydlícího", se mi příběhově líbila, ale takový zvrat jsem nečekal s tím právníkem, horší už to bylo se zvukem, kdy jsem někdy chvílemi ani pořádně nerozuměl, pokud bude mít film někdy titulky, zkouknu znovu.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.