Bake Me Please (2023)

karcikarel
Updated Leden 09, 2024
 
8.6 (3)
1187 1 5 0
Bake Me Please
Bake Me Please
Bake Me Please
Bake Me Please
Bake Me Please | Official Trailer |  A cast full of hunks that are ready to satisfy eyes and mouths!
Bake Me Please

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
1 série, 6 dílů, 60 minut
Původní znění
Hrají
Ohm Thitiwat Ritprasert, Guide Kantapon Chompupan, Poom Phuripan Sapsangsawat, Atom Nathaphop Kanjanteak, Prame Nopanut Thanatintrakul, Tawan Nawinwit Kittichanawit

Sekce a rozdělení filmů

Lokalizace

Přeloženo

Info
myskalik-preklady.webnode.cz

Tagy

Shin, vášnivý šéfkuchař dezertů, provozuje pekárnu a tvrdě pracuje, aby dosáhl svého cíle. Jednoho dne se ale k týmu připojí chlapec jménem Peach. Jaké změny to přinese Shinovi? Obchod, který ztělesňuje přátelství, lásku a sny, je nyní otevřen pro podnikání.

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
8.6
Příběh
 
8.3(3)
Herecké výkony
 
8.7(3)
Zvuk
 
8.7(3)
Zpracování
 
8.7(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Příběh je to oddechový, ale milý. Je tam několik velmi dojemných okamžiků a babička je prostě super. Naopak se mi líbila změna Ohmova parťáka. S Guidem tvořili sexy dvojici a Ohm ukázal i jiné stránky svého herectví než kožený zatrpklý nebo zadumaný výraz. A když se usměje, je opravdu roztomilý.
(Upraven: Leden 04, 2024)
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Pokud podle názvu čekáte žhavou podívanou tak budete asi trochu zklamaní.
Příběh sám o sobě není úplně špatný, takový oddechový, ale chyběla mi chemie mezi herci a pusinky jak ze školky mě též nechaly chladnou, možná kdyby do druhé role obsadili Ohmova "malého" parťáka z předchozích projektů, tak by příběh fungoval jinak.
Líbila se mi babička a zajímavé prostředí.
Doporučuji jako pilulku před spaním.
Celkové hodnocení
 
8.8
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Príbeh sladký ako jemne našľahaná šľahačka. Mňam koláčiky. Slniečko vlastne dve Peach (Guide Kantapon Chompupan) a jeho babička svojím srdečným prístupom rozjasnia životy viacerým ľuďom, okrem pošteklenia ich chuťových pohárikov. Peach je zlatý, ale moje srdiečko okúzlil Guy (Poom Phuripan Sapsangsawat). Fajn séria na nečas a, keď sa vám nechce príliš dumať nad životom. Dostali ma hoši tým, ako vedia spolupracovať resp. spolutvoriť a o tom by mal byť život, nájsť riešenia, cestu a vzájomne si pomôcť.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.