BARE - The Beginning (2023)

petrsv
Updated Květen 15, 2024
 
5.0 (2)
909 0 3 1
BARE - The Beginning
BARE - The Beginning
BARE - The Beginning

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
66 minut
Původní znění
Hrají
Nick Sheth, Mick Daubenfeld, Simon Middelkoop

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Tagy

Peter je poslán do katolické internátní školy, jeho rodiče se rozchází. Zde se seznamuje se spolužákem Lucasem, se kterým si docela dobře rozumí. Horší je to se spolubydlícím Jasonem. Co ale někdy na začátku vypadá jako problém, se nezřídka časem mění k lepšímu...

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
5.0
Příběh
 
5.0(2)
Herecké výkony
 
5.5(2)
Zvuk
 
4.0(2)
Zpracování
 
5.5(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
5.0
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
5.0
Film, který na mě moc nezapůsobil, ale nebyl to pro mě ani nějaký propadák. Trošku jakobych měl dojem nějakého poloamatérismu, někdy herci text jen odříkávali. Průměrné.
Celkové hodnocení
 
5.0
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
3.0
Zpracování
 
6.0
Děj mi připomínal raketu, která odhazuje nepotřebné moduly, aby v konečné fázi zůstala zcela sama. Zde "odpadávají" noví kamarádi, aby nakonec zůstali jen Peter s Jasonem. Příběh je jednoduchý. S prvkem mystična, které mě zbytečně rušilo. Stejně jako hudba místy přehlušující mluvené slovo. Bylo znát fanouškovské nadšení pro společnou věc.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.