Takumi-kun Series: Bibou no diteiru (2010)

petr12
Updated Únor 22, 2024
 
6.6 (4)
2163 0 1 1
 • Popis souboru
  Velikost
  Typ
  Stažení
 • [Amaya - TnK] Takumi-kun Série- 3 Bibou no Detail [czech].ass
  , Čeština,
  79 KB
  ass
  81
Takumi-kun Series: Bibou no diteiru (2010)

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
81 minut
Původní znění
Hrají
Hamao Kyousuke, Watanabe Daisuke, Takiguchi Yukihiro, Baba Ryouma, Kawasumi Bishin

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Tagy

Ve třetím ročníku školy již není ubytován Takumi se svou láskou Gii. Ten po návratu z USA se změnil, včetně vzhledu a je jmenován šéfem studentské koleje ve třetím patře. Gii se stává chladným k ostatním, ale i k Takumi-mu, Dokonce mu navrhuje, aby se přestali na čas vídat. Takumiho kontaktní fobie znovu nastupuje v plné síle. (jiri.twist)

Uživatelské recenze

4 reviews
Celkové hodnocení
 
6.6
Příběh
 
6.3(4)
Herecké výkony
 
7.0(4)
Zvuk
 
6.3(4)
Zpracování
 
7.0(4)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Leden 15, 2023)
Celkové hodnocení
 
6.8
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
7.0
Romantická vlna nás nesie ďalej a prekoná búrkové mračná nad hlavami hlavných postáv. Našťastie obaja majú kamarátov, ktorý im s nadhľadom posunú tie správne informácie. Táto búrka je s pár škrabancami zdolaná a pokojná plavba snáď chvíľu môže pokračovať. Nemôžem si pomôcť, ale chýba mi tak, ako aj v dvojke lepšia chemická odozva a iskra zo strany herca Hamao Kyousuke (Takumi Hayama) pri bozkávaní a intímnejších scénach s Gii. Inak fóbiu, citlivosť a krehkosť, jemnosť hrá veľmi dobre.
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
8.0
Tak se to zasejc trochu zlepšilo. Moc se mi do toho nechtělo zkouknout ,ale jsem rád ,že jsem se ukecal.
Na začátku to vypadalo na konec vztahu ,ale ejchuchu nakonec se to vše vyjasnilo a došlo i na pikantní tečku. Tak du na další díl.
(Upraven: Listopad 10, 2023)
Celkové hodnocení
 
7.5
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Japonská série pokračuje třetím filmem, kde vznikají mezi duem Takumi - Gii první mráčky. Stále ale potvrzuji, že tato série není pro každého a vyžaduje otevřenou mysl a že se zde dodržují pravidla nastavená v prvním díle. Pořád se jedná o křehký japonský produkt, kde bylo pěkné zpracování i zvuk (hudba) a hlavním mottem je láska mezi dvěma chlapci. Ale ... kromě motivů šónen-ai od tohoto třetího dílu až do posledního je zde už i motiv yaoi, i když v omezené míře ...
https://mydramalist.com/1414-takumi-kun-series-3-the-beauty-of-detail
Celkové hodnocení
 
3.8
Příběh
 
3.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
2.0
Zpracování
 
5.0
Tak nám v ráji začalo pršet...Gii se Takumimu zcela odcizil.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.