Christmas on Cherry Lane (2023)

Jiřik
Updated Leden 27, 2024
 
4.6 (2)
1042 1 4 1
Christmas on Cherry Lane
Christmas on Cherry Lane
Christmas on Cherry Lane
Preview - Christmas on Cherry Lane - Hallmark Channel
Christmas on Cherry Lane

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
84 minut
Původní znění
Hrají
Jonathan Bennett, Vincent Rodriquez III, Catherine Bell, James Denton

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Prosinec 18, 2023
Přeložil

Tagy

Tři páry v různých obdobích svého života prožívají během vánočních svátků velké životní zlomy.

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
4.6
Příběh
 
4.5(2)
Herecké výkony
 
5.0(2)
Zvuk
 
4.5(2)
Zpracování
 
4.5(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
2.3
Příběh
 
3.0
Herecké výkony
 
2.0
Zvuk
 
2.0
Zpracování
 
2.0
Jestli jsem si někdy myslel, že nemůže být víc přeslazený a kýčový film, tak to bylo jen proto, že jsem neviděl toto. Beru, že to k vánočním filmům tak trochu patří, ale tady to už bylo moc. Jedinou zajímavostí je ta časová zápletka.
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Vánoční pohodě předchází shon a stres, který může přetrvat až do štědrovečerní večeře. Zvláště, pokud se dostaví nečekaně rodina, jste postaveni před nezvratitelnou životní změnu a nebo čekáte na dodělání kuchyně, či příchod dítěte/dětí. Ve třech dekádách, ve stejném domě, ve stejný vánoční čas, se odehrávají tři zdánlivě paralelní příběhy, které později odhalují vzájemné vazby. První dvě třetiny připomínají zdánlivě neřízené rojení s pořádnou verbální smrští. Až v poslední třetině dochází k uklidnění a opadnutí hysterie. Konec jsem si fakt užil.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.