Dangerous Romance (2023)

jiri.twist
Updated Listopad 19, 2023
 
7.3 (3)
3357 1 5 12

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
11 dílů, 44 minut
Původní znění
Hrají
Perth Tanapon Sukumpantanasan, Chimon Wachirawit Ruangwiwat, Marc Pahun Jiyacharoen,
Pawin Kulkaranyawich

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu

Přeloženo

Přeložil
Info
CZ - Kaki, SK - skaredekacatko

Tagy

Sailom je pracovitý, ale chudý student vysoké školy. Kanghan je Sailomem nenáviděný školní tyran. Jejich osudy se ale najednou zkříží ...

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
7.3
Příběh
 
6.3(3)
Herecké výkony
 
8.3(3)
Zvuk
 
7.7(3)
Zpracování
 
7.0(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
6.0
Mojou srdcovkou bol 2.pár Nawa (Pawin Thanik Kamontharanon) a Guy (Marc Natarit Worakornlertsith). Napriek rozdielnemu veku perfektne k sebe ladia od dať si po "papuli" až... Neprezradím, sú tým správnym ostro sladkým korením v tejto sérií, ktorá, ako je tu spomenuté už je trochu nemastno-neslaná. Veľa iskier pohaslo, tie, čo mali potenciál sa nie celkom rozžiarili. Hercov viacerých poznám z iných sérií, kde mi ladili oveľa viac, resp. hrali podľa lepších scenárov. Vážnejšie témy na rozoberanie sa len kĺzli nad povrchom a nešlo sa do hĺbky, intímnejšie scény nečakajte, ako však spomínam herci, kt. tu hrajú si zaslúžia pozornosť v iných dielach a verím, že ich uvidíme ešte v lepších projektoch.
(Upraven: Listopad 19, 2023)
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
7.0
Díky úvodní znělce lze odvodit, v hrubých obrysech, dějovou linku. Ta je směsicí romantických gest a akčních momentů. Cesta k pochopení symboliky větrných elektráren (turbín), byla složitější. Environmentální složka přenesená do vnímání vztahu, mi nakonec přišla trefná. Stejně jako nevane vítr stále stejnou intenzitou, tak i dynamika děje byla proměnlivá. Po počáteční smršti vzájemné nesnášenlivosti přišlo uklidnění během doučovacího maratonu. Děj vygradoval v závěrečný hurikán. Důraz se kladl primárně na ústřední dvojici. Škoda některých nerozvinutých podpůrných rolí. Jejich silný potenciál zůstal téměř nevyužit. Samotný děj mě místy překvapil svojí vyspělostí odlišující seriál od záplavy šortkových produkcí. Na většinu otázek jsem dostal, někdy opožděně, odpovědi. Celek tak působil pěkně kompaktně. Nejen k hlavním hrdinům jsem si dříve, či později, našel cestu. Babička byla krásným zhmotněním životního moudra. Hudební podkres neoslnil, ale hlavně nerušil.
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
8.0
Dangerous Romance se nekonala...
Mám pocit, že jsme dostali něco co jsme opravdu nečekali, protože podle prvních dílů, kdy měla série dobře našlápnuto k řešení těžkých témat, jako je šikana a rozdíl společenských tříd, jsme nakonec dostali nemastnou neslanou sérii kde "dangerous" bylo tak akorát sledování fotbalu a líbací scény hlavních postav...
Děkuji za překlad.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.