Detroit Evolution (2020)

marow
Updated Červen 03, 2024
 
4.7 (3)
1396 1 6 1

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
75 minut
Původní znění
Hrají
Maximilian Koger, Christopher Trindade, Michael Smallwood, Carla Kim, Jillian Geurts

Sekce a rozdělení filmů

Téma
Míra Gay obsahu
Lokalizace

Tagy

Je to už rok, čo Markus oslobodil androidov z Detroitu. Najpokrokovejší android, aký bol kedy vytvorený, Nines, sa vyvinul zo svojho pôvodného programovania ako nemilosrdný lovec na detektíva DPD. Okrem nebezpečenstiev a zločinov, ktoré v meste počínajú, Nines bojuje i s iným typom nebezpečenstva, ktoré súvisí s jeho náklonnosťou k jeho partnerovi, detektívovi Gavinovi.

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
4.7
Příběh
 
5.7(3)
Herecké výkony
 
5.3(3)
Zvuk
 
2.7(3)
Zpracování
 
5.0(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Červen 03, 2024)
Celkové hodnocení
 
5.0
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
1.0
Zpracování
 
5.0
Fan made film - vcelku dosť slabé audio-vizuálne ako aj príbehové spracovanie, no aj tak to má svoj šarm a bol som príjemne prekvapený. Hlavne androidove "snové" scény sa mi páčili. Bojová scéna bola no........ musím to slovo použiť: trápna. Vcelku milý počin aj keď netreba čakať žiadny blockbuster.
Celkové hodnocení
 
4.8
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
4.0
Zvuk
 
4.0
Zpracování
 
5.0
Toto je viditeľne amatérska produkcia - s náležitým vizuálom aj hereckými výkonmi - ale medzi amatérskymi filmami možno to lepšie. Miestami sa fakt posnažili a z minirozpočtu vyťažili solídny look. No beztak tomu, že to poväčšinou pôsobí ako dlhší diel nejakého interierového televízneho seriálu nezabránili.

Ako fanúšik oceňujem ďalší príspevok do podvýživeného žánru gay sci-fi. Androido-fóbia je zaujímavá alegória (aj keď neviem kam by som sa v otázke prirodzeného a umelého života sám priklonil ... tu je odpoveď podaná ako jednoznačná: "raz to nadobudlo vedomie, učí sa to, cíti to - a preto to treba nechať žiť a rešpektovať; androidofóbi sú hlúpi magori").

Pri schematickom aranžmá a ochotníckom herectve to však viazne. Na jednej strane uzavretý natvrdlý gay (?) macho zahnaný až do nepochopiteľnej karikatúry, na druhej cukrovo láskavý a vždy chápajúci android (aspoň tu umelosť "look & feel" vystihol dokonale) ktorý sa pred ním donekonečna "natiera na chleba". Romantický sen o nalomení neprístupného chlapa ktorý si všetci chceme splniť samozrejme funguje. Dosiahnutie citovej blízkosti medzi dvoma bytosťami je uveriteľné, no na druhej strane sexuálna príťažlivosť ku gumou postiahnutému robotovi veľmi ťažko.
Celkové hodnocení
 
4.3
Příběh
 
4.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
3.0
Zpracování
 
5.0
Citlivě pojatý snímek o androidech včetně potřebného etického a morálního rozměru se sluníčkovým vyvrcholením.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.