Podrobnosti recenze
10.0 3 10"Život není vždy zalitý sluncem.
Ale...i tak se svět točí dál."
Nádherný, hluboký, dospělý, lidský příběh. Kuji a Azuma. Od vyhoření k plnění snů. Od odpoutání se od minulosti k novému životu. O pochopení sebe sama, o smyslu života...
Přiznávám. Dostali mě...oba dva...naprosto. Herecky, čistotou projevu, emocemi. Už dlouho mě žádný herec neoslovil tak jako Shibuya Kento. Krásný chlap s neskutečným charisma. Jeho Kuji byl něžný, s krásnou citlivou duší. Skvěle zahraný. A navíc měl nádherný, zvlněný vlasy. A Azuma přesně ví, kdy se mu zvlní na maximum 😉...Takeda Kouhei, kde já ho jenom viděla. Tak záhada vyřešena...Old fashion cupcake (díky Meg).
"I když tu něco bylo vždycky, neznamená, že to tu bude navždy."
A rozinky? Taky je nesnáším...úplně nejvíc...🙂

