Enquanto Ainda é Tempo (2014)

Hadonos
Updated Červen 30, 2024
 
4.4 (3)
1433 2 1 1
Curta LGBT / Enquanto Ainda é Tempo - Short
Enquanto Ainda é Tempo
Enquanto Ainda é Tempo  (2014)

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
14 minut
Původní znění
Hrají
Thiago Aguiar, Filipe Morais

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Červen 29, 2024
Přeložil

Tagy

Lucas a Caio jsou středoškoláci a nerozluční kamarádi. Ale Caio cítí k Lucasovi něco mnohem víc, nemá však odvahu mu o tom říct. Situace se vyhrotí, když Caio zjistí, že bude muset odstěhovat s rodiči do Německa. Oba se musejí vyrovnat s odloučením od toho druhého.

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
4.4
Příběh
 
4.7(3)
Herecké výkony
 
4.0(3)
Zvuk
 
4.7(3)
Zpracování
 
4.3(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
5.0
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
5.0
Nesmelosť mladíkov, príťažlivosť a vyhliadka odlúčenia, tak kto by skákal od radosti pravda. Koniec som úplne nepochopila, ale tá jednoduchosť zobrazenia, vystihli to.
Celkové hodnocení
 
3.0
Příběh
 
3.0
Herecké výkony
 
3.0
Zvuk
 
3.0
Zpracování
 
3.0
Před kamerou se setkali dva nesmělí hrdinové, kterým jsem kvůli jejich předepsaným charakterům zcela odpustil značnou topornost.
Celkové hodnocení
 
5.3
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
4.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
5.0

Hezké konverzační cvičení dvou mladých brazislkých kloučků. Ta herecká neotesanost tam byla sice znát, ale zároveň tvůrci vše dobře zmákli s oběma postavami Caia i Lucase a vše na mě zapůsobilo příjemně, lidsky a reaálně ...

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.