For Him (2023)

karcikarel
Updated Červen 09, 2024
 
6.0 (2)
3163 1 3 12
For Him
For Him
(ENG SUB) OFFICIAL PILOT | ยอมเป็นของฮิม FOR HIM THE SERIES
For Him

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
1 série, 12 dílů, 47 minut
Původní znění
Hrají
Dew Nitikorn Pankram, Tor Atagorn Sonyot, Tong Supanut Sudjinda, Peet Atthaporn Uengthaweesab

Sekce a rozdělení filmů

Téma
Lokalizace

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Můj vztah s ním začal sexem na jednu noc, ale druhá strana nechtěla, aby to skončilo jen takhle. Přišel a zaplétal se do mého života stále více a zanedlouho, předpokládám, že jsem se mu odevzdal.

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
6.0
Příběh
 
6.5(2)
Herecké výkony
 
8.5(2)
Zvuk
 
6.0(2)
Zpracování
 
3.0(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Červen 09, 2024)
Celkové hodnocení
 
6.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
2.0
Samotný příběh je velmi zajímavý a originální, jenomže tempo jeho vyprávění je strašně pomalé a těžkopádné. Kdyby tvůrci seriál prostříhali na polovinu, divák by o nic nepřišel. Body ubírám za otravný productplacement. Jinak se to dalo :)
Celkové hodnocení
 
6.0
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
4.0
Seriál jsem začal sledovat, líbil se mi, ale postupně to šlo z kopce. S ničím se netajím a sděluji, že jsem vydržel do konce jen a hlavně kvůli pro mě nesmírnému sympoši Dew-ovi. Erotické scény zde rovněž musím ocenit tak, jako v Pit Babe, téměř dokonalé polibky. Výběr herců kromě Dew-a se mi ale moc typově nelíbil (ani Tora, nic proti, ale prostě někdy mi připadal, jako kdyby měl rodiče z Mongolska), jsem totiž "postižený" namlsáním se krásných herců z Pit Babe, snad až na Ryana (Dream), jakoby je posbírali někde na ulici a ty čtyři děvy? Chápu, že to tak musely hrát, ale mnohdy to byly prostě jen čtyři příšerné šklebny. Herecky byli ale prakticky všichni na výši. Stále jsem čekal, zda se to v pozdějších epizodách nějak více rozvine, ale nestalo se, naopak, natahování, nedostatky ve zpracování (střídání odbarvených-odrostlých-neodrostlých vlasů, nehty, leží oba v posteli "nazí", pak jeden vyleze a má nejen trencle, ale navrch ještě i tepláky atd.) a vlastní epizody čím dál kratší nadstavované "zákulisím". Loučím se s tímto serošem s jednou větou z konce poslední epizody: "chceš ho vidět"? 😂

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.