Gaze in Silence (2022)

Nioba
Updated Prosinec 30, 2023
 
3.4 (3)
1089 0 1 1
Gaze in Silence

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
14 minut
Původní znění

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Yan Xin uprednostňuje sexuálne vzťahy s rôznymi chlapmi. Yun Fei je stalker, pre ktorého je najväčším koníčkom prenasledovanie, fotenie a vniknutie do súkromia iných. Jedného dňa sa Yun Fei začne zaujímať o Yan-a Xin-a a začne ho sledovať. Jedného dňa Yan Xin stretne nebezpečnú osobu. Čo urobí Yun Fei, keď bude svedkom tohto stretnutia?

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
3.4
Příběh
 
4.0(3)
Herecké výkony
 
2.7(3)
Zvuk
 
4.0(3)
Zpracování
 
3.0(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Srpen 23, 2023)
Celkové hodnocení
 
3.3
Příběh
 
3.0
Herecké výkony
 
3.0
Zvuk
 
4.0
Zpracování
 
3.0
Ne každý nezávazný sex je bez rizika a ne vždy je někdo poblíž kdo nám pomůže i když v totmto případě to je stalker, možná toto nám tvůrci chtěli v příběhu sdělit.
Celkové hodnocení
 
3.5
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
3.0
Zvuk
 
3.0
Zpracování
 
3.0
Zrejme prvé dielo, ktoré hodnotím takto. Pozitívna vec jedna, stalker pomohol mladému, ktorý "nechcel" a niekto to od neho práve vyžadoval. Na zamyslenie bacha na to, s kým máte do činenie a ešte netušíte, že ste sledovaný.
(Upraven: Srpen 21, 2023)
Celkové hodnocení
 
3.5
Příběh
 
4.0
Herecké výkony
 
2.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
3.0
Doteď přemýšlím, co to vlastně mělo být ... pro mě téměř nicneříkající kraťas, s první milostnou scénou "skákání po trampolíně" a nechutenstvím dát tomu druhému alespoň pusinku. Bohužel, musím hodnotit mírně podprůměrně, i když je to Taiwan, nic mi to nedalo ... a díky Niobě za snahu a překlad

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.