Inconfissões / Unconfessions (2018)

tomas106
Updated Prosinec 02, 2023
 
7.0 (2)
572 0 1 0

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
22 minut
Původní znění
Hrají
Luis Roberto Galizia

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Přeložil
Info
české titulky v rámci kolekce The Male Gaze: Celluloid Dreams

Tagy

Luiz Roberto Galizia byl divadelní herec a režisér. Zemřel v r. 1985 a zanechal po sobě spoustu archivního materiálu. Po 30 letech tyto archiválie objevila Ana, neteř Luize, a použila je k natočení dokumentu o svém strýci.

 

Film je také součástí kolekce krátkých filmů The Male Gaze: Celluloid Dreams.

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
7.0(2)
Herecké výkony
 
6.5(2)
Zvuk
 
7.0(2)
Zpracování
 
7.5(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
6.0
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
6.0
Spíš než příběh (u nás) neznámého člověka je to celkem dobrý náhled na tehdejší dobu. Pro zkoumání historie v oblasti gay života to lze určitě doporučit.
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
9.0

Tohoto brazilského dokumentu o jednom člověku si hodně vážím včetně osoby, která to všechno zarchivovala a dala do projektu (Ana Galizia). Někdo by si mohl říci, že se jedná o bezcenné fotky a videa z dob minulých, ale právě to je na tom hodnotné i jakým způsobem je to prezentováno. Jedem lidský život. Pěkné i smutné zároveň.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.