La región salvaje / The Untamed (2016)

karcikarel
Updated Leden 01, 2022
 
4.5 (1)
1854 1 5 2
La región salvaje / The Untamed  (2016)
La región salvaje / The Untamed  (2016)
La región salvaje / The Untamed  (2016)
La región salvaje / The Untamed  (2016)
Film Trailer: La región salvaje / The Untamed
La región salvaje / The Untamed  (2016)

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
98 minut
Původní znění
Hrají
Ruth Ramos, Kenny Johnston, Simone Bucio, Jesús Meza, Eden Villavicencio

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Info
www.titulky.com

Tagy

Pracující matka Alejandra žije neuspokojivý život se dvěma syny a hrubým manželem Angelem. Oporou je jí bratr Fabian, ten však stejně jako její manžel chová velké tajemství. Příchod záhadné Veroniky život sourozenců od základu promění a odhalí tužby, které doposavad jejich omezená existence prozkoumat nedovolovala. (ČSFD)

Uživatelské recenze

1 review
Celkové hodnocení
 
4.5
Příběh
 
1.0(1)
Herecké výkony
 
7.0(1)
Zvuk
 
5.0(1)
Zpracování
 
5.0(1)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Leden 01, 2022)
Celkové hodnocení
 
4.5
Příběh
 
1.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
5.0

Kdyby alespoň příběh dával nějaký smysl. Jsem pro různé alternativy, ale z hlediska gay diváka, aby byli oba muži, co spolu měli poměr, potrestáni ve filmu mírou nejvyšší ...(?) To není dobré vysvědčení pro gay a bisex komunitu. Zvedl bych míru gay složky min. na 40%. Šukací chobotnice z vesmíru, žena, co se zbavuje svých nejbližších, děs. A to není horor. Na druhé straně solidní herecké výkony a někdy i odvážné erotické scény. Už ale nikdy víc. Míra, že se někdy znovu podívám, je čistá nula.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.