Le Bleu du caftan / The Blue Caftan / Modrý kaftan (2022)

watson04
Updated Květen 11, 2023
 
7.0 (1)
903 2 3 0
Modrý kaftan: CZ trailer

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
118 minut
Původní znění
Hrají
Lubna Azabal, Saleh Bakri, Ayoub Messioui

Sekce a rozdělení filmů

Žánr
Míra Gay obsahu

Tagy

Mina a její manžel Halim provozují v Maroku obchod s tradičními oděvy – kaftany. Mina se stará o prodej, zatímco Halim kaftany s láskou k tradiční ruční výrobě šije. Manželství je šťastné navzdory Minině chatrnému zdraví a Halimově jiné sexuální orientaci, kterou Mina tiše toleruje. Trh ale tradičnímu řemeslu nepřeje, zákazníci na objednávky spěchají, a tak jsou Mina a Halim nuceni přijmout pomocníka. V okamžiku, kdy k nim nastoupí mladý, pohledný a učenlivý Youssef, se změní křehká rovnováha jejich vztahu, milostný trojúhelník se ale začne vyvíjet jinak, než by se na první pohled zdálo... (Artcam Films)

Uživatelské recenze

1 review
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
5.0(1)
Herecké výkony
 
7.0(1)
Zvuk
 
10.0(1)
Zpracování
 
6.0(1)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
6.0
Další festivalový snímek určený pro specifické, předem namotivované, "baťůžkářské", publikum. Při ůvodním výčtu ko-producentů jsem zbystřil. Místo tlaků na způsob práce, třeba režisérka sama chtěla natočit nikoho se nedotýkající příběh o různých podobách lásky v kontextu s tradicemi. Kdyby mezi Halimem a učněm Youssefem panovalo erotické napětí, snáze bych přijal jejich umírněnost. Mnohem zajímavější mi přišel oduševněly vztah Halima s Minou. Kormidelnicí a manželkou v jedné osobě. Její herecký výkon byl excelentní.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.