Love in Translation (2023)

karcikarel
Updated Říjen 24, 2023
 
7.8 (2)
1924 1 6 0
Love in Translation
Love in Translation
Love in Translation
Love in Translation
Love in Translation
[Official Trailer] รักไม่รู้ภาษา (Love In Translation) | เริ่ม 19 สิงหาคมนี้ | one31
Love in Translation

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
1 série, 8 dílů, 45 minut
Původní znění
Hrají
Daou Pittaya Saechua, Offroad Kantapon Jindataweephol, Ngern Anupart Luangsodsai, Ohm Chetnipat Lohagarog

Sekce a rozdělení filmů

Lokalizace

Přeloženo

Info
https://myskalik-preklady.we bnode.cz

Tagy

Příběh dvou mladých mužů - jednoho, který chce být úspěšný v podnikání, a druhého, který chce uspět ve flirtování s čínskou dívkou. Oba se dohodnou, že si navzájem pomohou dosáhnout svých cílů provozováním samoobsluhy výukou čínštiny. Jak spolu tráví stále více času, rozkvétají nečekané pocity a něčí srdce se otřese.

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
7.8
Příběh
 
7.0(2)
Herecké výkony
 
8.5(2)
Zvuk
 
8.0(2)
Zpracování
 
7.5(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
6.5
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
7.0
Když je vám -náct, vnímáte většinou jinak, než když patříte do kategorie -cetiletých. BL produkce zkrátka cílí primárně na tu první kategorii. Phumjai se pohybuje s jistotou v online prostoru. Srážka s realitou je pro něj hodně ledovou sprchou. Yang si nemůže dovolit luxus v podobě vznášení se na obláčku. Souhrnu neodkladných událostí ty dva svádí dohromady. Zpočátku chaotický děj získává mantinely. Ovlivňují jej závazky vůči sponzorům. Nejvíce tím trpí konec. Kluci jsou vybráni dle osvědčeného klíče. Phimjai-ovo řehtání se zavřenýma očima bylo...trapné a rušivé. Ale je to jen o vkusu každého soudruha.
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
8.0
Pokud pominu první epizodu, která je příliš překombinovaná, a poslední epizodu, která naopak ztrácí dech, dostáváme úžasný příběh dvou lidí, kteří přes počáteční nenávist objevují své vzájemné city. Příběh je napsaný opravdu skvěle, a docela originálně je zasazený do prodejny potravin. Oba herci jsou neokoukaní a jsou skvělí. Kvituji s povděkem, že v nedávné době vzniklo několik úžasných projektů s neokoukanými tvářemi, jako například tento. Třešničkou na dortu je výborný soundtrack. Na seriál se určitě podívám i podruhé.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.