Maou Evelogia ni Mi o Sasageyo (2021)

LeninkaK
Updated Leden 29, 2024
 
7.0 (2)
862 1 3 9
Maou Evelogia ni Mi o Sasageyo
Maou Evelogia ni Mi o Sasageyo
Reincarnated Into Demon King Evelogia's World | Official Trailer
Maou Evelogia ni Mi o Sasageyo

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
1 série, 9 dílů, 7 minut
Režie
Původní znění
Hrají
Shun Horie, Takuya Sato, Hitomi Namatenmoku, Hiroki Yasumoto

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Mladý muž bez cíle je zabit a znovu se narodí ve světě videohry, kterou hrával jako dítě, jako NPC. Změní osud a spojí se s herním Králem démonů, svou láskou jménem Eve, aby ovládl svět.

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
6.5(2)
Herecké výkony
 
7.5(2)
Zvuk
 
7.0(2)
Zpracování
 
7.0(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
6.8
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Já si nejsem jistá jak psát recenzi na mangu, děkuji Lenince za překlad,většinou mangu čtu. Japonci jsou v tomto fakt odborníci a každý si může vybrat své téma,fantasy příběh zajímavý, vypracovaný svalovec a děcko s nadpřirozenými schopnostmi ,herecké výkony těžko hodnotitelné, jak píše Jirka, hodnotím herce za zvukové projevy.
(Upraven: Leden 29, 2024)
Celkové hodnocení
 
7.3
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Po zhlédnutí musím napsat, že to byl odzbrojující japonský nářez, netřeba více psát, snad jen to, že vyšší hodnocení za herecké výkony v mé recenzi nejsou za anime, ale za hlasy, které museli herci v japonském studiu k těm obrázkům vytahovat až z paty 😉

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.