My Fake Boyfriend (2022)

Jiřik
Updated Červen 03, 2024
 
5.5 (3)
1181 1 9 1

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
90 minut
Původní znění
Hrají
Keiynan Lonsdale, Dylan Sprouse, Sarah Hyland

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Červen 25, 2023
Info
www.titulky.com

Tagy

Andrew si nedokáže udržet svého bývalého milence mimo svůj život a tak se mu jeho dva přátelé rozhodnou pomoci. Vytvoří dokonalého Cristiana - falešného přítele pro sociální sítě, který se stane celosvětovou senzací. Problém vyřešen? Kdepak! Andrew totiž potká okouzlujícího majitele restaurace Rafiho, jehož srdce by rád získal. Musí proto rychle najít způsob, jak s falešným přítelem skoncovat... Což se ale ukáže být mnohem těžší, než by se čekalo.

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
5.5
Příběh
 
4.7(3)
Herecké výkony
 
5.0(3)
Zvuk
 
6.3(3)
Zpracování
 
6.0(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
6.8
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
4.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
8.0
Zasmiali sme sa, trochu očká popásli a zároveň si oddýchli počas nedeľného upršaného dňa na gauči pod dekou. Nie vždy musí byť každý film predramatizovaný, smutný, depresívny, usmoklený, s pointou tak hlbokou, že ju ani sám autor vlastne nechápe. Za mňa príjemná oddychovka.
Celkové hodnocení
 
7.3
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Láska (z)vítězí. Nemá smysl si namlouvat, že tu jde o něco velkého a hlubokého, ale občas neškodí vypnout a nechat se unášet na vlnách nenáročného jízlivého sarkasmu. Zároveň považuji za důležité vypíchnout, že film není standardní reklamou na dokonalé životy dokonalých lidí – hlavní hrdina je obyčejný ťunťa, který se plácá v nevyhovujícím vztahu a zkouší najít ztracenou důstojnost a skutečnou lásku. V druhém plánu si film nepokrytě utahuje jak z (neexistující) dokonalosti prostřednictvím nedotknutelného a všemi zbožňovaného Cristiana, tak z toho, jak snadné je stvořit virtuální modlu a manipulovat davem na sociálních sítích. K tomu lehounká parodie filmařského prostředí, roztomilý Keiynan Lonsdale a jistota, že všechny zmatky a nedorozumění za vás vyřeší... ale ne, na to se podívejte sami ;)
Celkové hodnocení
 
2.5
Příběh
 
2.0
Herecké výkony
 
3.0
Zvuk
 
2.0
Zpracování
 
3.0
Klasika "Made in USA". Další z dlouhé řady zástupců amerického vnímání LGBT(...) komunity. Kupící se klišé, vysvalení odříkávači textů a tklivá hudba. Ne, díky.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.